Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Paweł Poncyliusz organizuje struktury w Bytowie
default-logo

Paweł Poncyliusz organizuje struktury w Bytowie

W sali portretowej bytowskiego zamku odbyło się spotkanie z Pawłem Poncyliuszem, liderem powstającej partii Polska Jest Najważniejsza.

Jego inicjatorką była Anna Gańskia-Lipińskia, która w wyborach samorządowych startowała z list Prawa i Sprawiedliwości. Kolejnym bytowskim politykiem zasiadającym obok Poncyliusza był Bogdan Adamczyk z Porozumienia Lokalnego. Z resztą członkowie tego stowarzyszenia stanowili większość słuchaczy.
Poncyliusz odniósł się do bieżącej sytuacji w kraju oraz przedstawił ramowy program swojego ugrupowania. Nie omieszkał przy okazji skrytykować obecnego rządu. Poruszył m.in. temat polityki fiskalnej i wskazał niedogodności, które utrudniają życie przedsiębiorcom. Wspomniał także o konieczności wprowadzenia nowych rozwiązań w polityce prorodzinnej oraz odniósł się do planowanych przez rząd Tuska zmian w Otwartych Funduszach Emerytalnych.
Jednak najważniejszą kwestią i głównym powodem spotkania była organizacja struktur PJN-u w Bytowie. Poseł wyraził nadzieję, że powstaną one w jak najszybszym czasie. Pierwsze kroki w tym kierunku podejmą A. Gańska-Lipińska i B. Adamczyk.

Zostaw komentarz