Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Dyskusja o rehabilitacji, a obok bal karnawałowy
default-logo

Dyskusja o rehabilitacji, a obok bal karnawałowy

W Środowiskowym Domu Samopomocy w Bytowie odbyło się spotkanie, na którym przedstawiono zakres usług świadczonych przez Ośrodek Rehabilitacji Psychoruchowej.

Wśród zaproszonych gości byli opiekunowie dzieci uczęszczających na zajęcia ŚDS, burmistrz miasta Ryszard Sylka oraz kierownicy placówek zajmujących się sferą opieki społecznej na naszym terenie. Barbara Chmielecka, kierownik ŚDS, podziękowała za pomoc wszystkim osobom, które swoją pracą przyczyniają się do tego, aby Ośrodek jak najlepiej wypełniał zadania mu powierzone. Szczególne słowa uznania skierowała do stażystów i wolontariuszy.

Swoją opinię na temat funkcjonowania Ośrodka wyrazili także rodzice. Ich oceny były jak najbardziej pozytywne. Stwierdzili, że udział w zajęciach, często powoli, ale przynosi zauważalne efekty.

W czasie gdy dorośli dyskutowali o poważnych sprawach, w sali obok trwała zabawa. Na balu karnawałowym bawili się podopieczni Ośrodka Rehabilitacji Psychoruchowej funkcjonującego na bazie pomieszczeń ŚDS oraz ich rodzeństwo. Obie placówki prowadzi Fundacja „Sprawni Inaczej ” O/Kościerzyna.Zostaw komentarz