default-logo

Tuchomie Junior CUP

W II Halowym Turnieju Piłki Nożnej Tuchomie Junior CUP wzięły udział 24 drużyny z niemal całego woj. pomorskiego.

Organizacją turnieju zajął się Tomasz Gruba, animator sportu w Tuchomiu. Przyznać trzeba, że miał on co robić, ponieważ przez trzy dni rozegranych zostało aż 60 meczy. Łącznie zagrało prawie 300 zawodników! Dodatkową atrakcją podczas całego turnieju były prezentacje umiejętności Łukasza Chwieduka – mistrza Europy, czwartego zawodnika mistrzostw świata w how freestyle football.

Drużyny zostały podzielone na trzy kategorie wiekowe. Poniżej przedstawiamy zespoły, które znalazły się na podium oraz najlepszych zawodników. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.sport.tuchomie.pl