Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Turniej piłkarski w Parchowie
default-logo

Turniej piłkarski w Parchowie

Ostatni weekend był gratką dla fanów młodzieżowej piłki nożnej. W naszym regionie odbywały się dwa turnieje piłkarskie – w Parchowie i Tuchomiu.

W Turnieju piłki halowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Parchowie zagrało 8 drużyn (72 zawodników): Orliki Parchowo, Elita Bartik, Kretnet Sulęczyno, B 72 Przewóz, Cocacabana, Specjal Przewóz, GIM Parchowo I oraz GIM Parchowo II.
W sobotę odbyły się rozgrywki grupowe, z których do niedzielnych półfinałów i finałów awansowały po dwa zespoły z każdej grupy. Najlepszą drużyną okazała się Elita Bartik, która w finale spotkała się z Orlikami Parchowo. Najlepszym napastnikiem turnieju (z 26 bramkami na koncie) został Paweł Bielicki, natomiast najlepszym bramkarzem Marcin Butowski (Kretnet Sulęczyno). Organizatorem turnieju był Animator Boiska ORLIK w Parchowie – Łukasz Mudyn.

Klasyfikacja końcowa:
1. Elita Bartik
2. Orliki Parchowo
3. Kretnet Sulęczyno
4. B 72 Przewóz
5. Cocacabana
6. Specjal Przewóz
7. GIM Parchowo I
8. GIM Parchowo II

Skład zwycięskiej drużyny: Grzegorz Kostrub, Darek Klaman, Marek Szyca, Jakub Szyca, Krzysztof Gański, Marcin Majkowski, Paweł Śmiechowski, Bartłomiej Kapiszka, Andrzej Ryduchowski.

Informacje o turnieju w Tuchomiu znajdziecie tutaj.  1. cYcU

    No No No !!! i o to chodzi jak widać Parchowo to bardzo prężna gmina! Co chwile coś ciekawego się dzieje. Dobrze ze są ludzie którzy tak jak Łukasz Mudyn czy członkowie KWW INICJATYWA 86′, działają na poprawienie wizerunku gminy poprzez organizacje różnego rodzaju turniejów. A w maju najprawdopodobniej odbędzie się koncert w GOK-u :) TAK TRZYMAĆ ! ! !

  2. adamj

    Dokładnie. Młodzi mają świeże pomysły i należą się im za to brawa!

  3. leszcz..

    cycu ty widze tez bierzesz sie do roboty:)gratuluje również fajnych pomysłów…

Zostaw komentarz