Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Poczuli bluesa
default-logo

Poczuli bluesa

Wczoraj w Bytowskim Centrum Kultury odbył się koncert pt. „Czujesz bluesa? Baw się razem z nami!” promujący Akademię Pomorską w Słupsku.

W rolach głównych wystąpili studenci i wykładowcy słupskiej uczelni. Na scenie pojawiły się także bytowskie grupy – Big Band, Blue Blues i Games. Koncepcją artystyczną zajął się Zdzisław Pawiłojć, a koncert poprowadziła dr Monika Zytke z Instytutu Muzyki AP. W przerwach między utworami przekazywała informacje dotyczące oferty Akademii Pomorskiej w Słupsku.
Niemal dwugodzinny koncert był godnym podziwu pokazem niesamowitych umiejętności artystycznych. Szkoda, że tak świetnym wykonawcom nie towarzyszyła zapełniona po brzegi sala.
W najbliższym czasie słupszczanie wystąpią z podobnym repertuarem w Ustce (18.03., godz. 18:00, DK), Miastku (24.03., godz. 11:00, GOK), Człuchowie (1.04., godz. 11:00 i 17:00, MDK) oraz Sławnie (14.05., amfiteatr SDK).

Zostaw komentarz