Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » „Mądry kibic z klasą kibicuje, stadionów nie demoluje”
default-logo

„Mądry kibic z klasą kibicuje, stadionów nie demoluje”

Pod takim hasłem na scenie Bytowskiego Centrum Kultury odbyły się powiatowe eliminacje Przeglądu Małych Form Teatralnych.

Na polskich stadionach wciąż jest wiele przemocy. Niejednokrotnie w trakcie meczy muszą interweniować policjanci. Prawdziwe sportowe emocje psują stadionowe wyczyny pseudokibiców. Aby już najmłodszym pokazać jak może wyglądać prawdziwa zabawa w trakcie rozgrywek piłkarskich, tegoroczna edycja Przeglądu Małych Form Teatralnych poświęcona była przede wszystkim kibicowaniu i zdrowym emocjom na stadionach.

„Mądry kibic z klasą kibicuje, stadionów nie demoluje” – pod takim hasłem w piątek na scenie Bytowskiego Centrum Kultury odbyły się powiatowe eliminacje Przeglądu Małych Form Teatralnych. W imprezie zorganizowanej przez bytowskich policjantów i Stowarzyszenie „Bezpieczny Bytów” swoje przedstawienia zaprezentowali gimnazjaliści z Borzytuchomia, Miastka, Starkowa i Studzienic.

Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Każde przedstawienie zawierało walory profilaktyczne i prewencyjne. Grą aktorską zachwycili uczniowie ze Studzienic, śpiewem i radością kibicowania gimnazjaliści z Miastka. Niestety zwycięzca mógłby tylko jeden. Po burzliwych obradach jury zdecydowało, że kilkoma punktami nad Starkowem zwyciężyli uczniowie z Borzytuchomia.

Zwycięskie przedstawienie zatytułowane „Dwa oblicza tej samej historii” uczniowie z Borzytuchomia zaprezentują teraz na przeglądzie wojewódzkim, który odbędzie się w kwietniu w Gdańsku.

Informacja prasowa przekazana przez KPP w Bytowie.

Zostaw komentarz