Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Młodzież przywitała wiosnę
default-logo

Młodzież przywitała wiosnę

Pierwszy dzień wiosny w bytowskich szkołach przebiegł w luźnej atmosferze.

W Gimnazjum nr 1 poszczególne klasy losowały zadania, które następnie musiały wykonać na scenie. Wśród nich m.in. malowanie na dużym papierze ulubionej bajki, wykonywanie piosenek karaoke, mini playback show, czy kręcenie skakanką z udziałem jak największej ilości osób. Był także pokaz mody ekologicznej i kalambury.

W Liceum Ogólnokształcącym uczniowie mogli podzielić się swoimi zainteresowaniami – odbył się tam dzień hobby. Impreza rozpoczęła się od występu grupy akrobatycznej. Zaraz po niej odbył się krótki pokaz karate oraz nietypowej dyscypliny tańca o nazwie c-walk. Zaprezentowały się także piosenkarki, muzycy, kabareciarze i tancerze.
Oprócz występów przygotowano stoiska z pucharami wędkarskimi, obrazami i ręcznie tworzoną biżuterią oraz można było przeczytać wiersze autorstwa jednej z uczennic LO.
W internacie natomiast odbyły się warsztaty fotograficzne, można było nauczyć się tańczyć salsę lub wraz z klubem CCC obejrzeć film pt. „Beats of Freedom”.


Liceum Ogólnokształcące

Gimnazjum nr 1

  1. 1234

    taa jak zawsze we wszystkich szkołach prócz ZSE-R! I jak zawsze odbywały się tego dnia lekcje, dyskryminacja i częć poszła do kina. Który zawsze stawia na nudę i nawet w rekolekcje gdzie wszyscy mają pierwszy dzień wolny to Ekonom pracuje. a w szkole sądzi się ciągle, że wszyscy są zbyt libralni dla uczniów!

Zostaw komentarz