Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Koncert „Hog Wild” w Parchowie
default-logo

Koncert „Hog Wild” w Parchowie

W sobotę wieczorem Gminny Ośrodek Kultury w Parchowie gościł grupę „Hog Wild” z Gdańska.

Zespół powstał w 2009 roku jako niezależny projekt wokalisty Janusza Miękiny. Z czasem przekształcił się i ewoluował do dzisiejszej postaci. W skład Hog wild wchodzą
młodzi muzycy z Gdańska. Są to: Przemysław Susko (gitara), Arkadiusz Krawiel (pianino), Tomasz Nowik (bas), Rafał Rakoczy (perkusja), Marcin Janek (saksofon). Wokalista Janusz Miękina stale współpracuje z licznym gronem trójmiejskich muzyków i zespołów. Jest aktywnym uczestnikiem wielu jam sesions odbywających się w klubach muzycznych w Trójmieście. Repertuar zespołu opiera się głównie na standardach muzyki rozrywkowej, bluesa, rocka i R&B, elementach jazzu, a także autorskich kompozycjach.

Świetnym akcentem sobotniego koncertu był spontaniczny pomysł, aby jeden z mieszkańców Parchowa wystąpił na scenie razem z muzykami. Pokaz gry na harmonijce ustnej w wykonaniu Radosława Warężaka został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez publiczność.
Parchowski koncert należy zaliczyć do bardzo udanych. Co prawda jak na tak dużą miejscowość widzów nie było zbyt wielu, ale ich zachowanie bardzo spodobało się muzykom. Doszło nawet do tego, że nagrodzili oni widownię brawami.
Występ grupy „Hog Wild” rozpoczyna cykl koncertów, które regularnie będą odbywały się w Parchowie. Kolejny prawdopodobnie w maju.

Zostaw komentarz