Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Wizyta Minister Edukacji Narodowej
default-logo

Wizyta Minister Edukacji Narodowej

Dzisiaj Bytów odwiedziła Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall.

Na spotkanie, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2, przybyli samorządowcy, dyrektorzy lokalnych szkół oraz nauczyciele. Na wstępie Burmistrz Bytowa, Ryszard Sylka, przedstawił pokrótce sytuację oświaty na naszym terenie. Wystąpienie pani minister w przeważającej części dotyczyło nowości jakie czekają nauczycieli i uczniów w niedalekiej przyszłości. Zmiany zaproponowane przez MEN nie przypadły do gustu związkom zawodowym nauczycieli. Bytowscy przedstawiciele tych organizacji przekazali swoje uwagi pani minister, ta jednak stanowczo odrzucała większość ich postulatów.
Podczas spotkania Katarzyna Hall zapewniła, że Ziemia Bytowska nie jest dla niej obca. Wspominała z dzieciństwa polowania, na które zabierał ją ojciec w okolice Jasienia. Zdarzyło się także kilka razy, że razem z ojcem przyjeżdżała do Bytowa, gdy ten jako adwokat uczestniczył w rozprawach toczących się w naszym sądzie.

Zostaw komentarz