default-logo

Plac budowy w centrum miasta

Przebudowa bytowskiego rynku ruszyła pełną parą. Prace trwają także na otaczających go ulicach.

W pierwszej kolejności na rynku pojawili się archeolodzy. Są już widoczne efekty ich pracy – zostały odkryte pozostałości dwóch drewnianych studni. Jednocześnie rozpoczęły się roboty na otaczających rynek ulicach. Jako pierwsza, do końca czerwca, zostanie zakończona budowa ulicy Jana Pawła II.
W miejscu, którym obecnie pracują archeolodzy stanie fontanna. Jest to najdroższy i najbardziej pracochłonny element budowy.
W cierpliwość będą musieli uzbroić się kierowcy. Prace związane z przebudową rynku spowodowały duże utrudnienia w ruchu, a na domiar złego za kilka dni rozpocznie się przebudowa ulicy Sikorskiego.

  1. Blue

    For the love of God, keep writing these arcstlei.

Zostaw komentarz


Warning: Missing argument 1 for Akismet::add_comment_nonce(), called in /fotobytow/wp-includes/plugin.php on line 525 and defined in /fotobytow/wp-content/plugins/akismet/class.akismet.php on line 676


Warning: Missing argument 1 for Akismet::inject_ak_js(), called in /fotobytow/wp-includes/plugin.php on line 525 and defined in /fotobytow/wp-content/plugins/akismet/class.akismet.php on line 968