Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Motocykliści opanowali miasto
default-logo

Motocykliści opanowali miasto

W sobotę przy kościele p.w. św. Filipa Neri odbyła się msza święta z udziałem motocyklistów.

Co roku o tej porze bytowscy motocykliści i ich koledzy z całego Pomorza oficjalnie rozpoczynają sezon, a ks. Krzysztof Szary święci ich maszyny. W tym roku padł prawdopodobnie rekord frekwencji – przyjechało aż 598 motocykli! Pojawili się motocykliści m.in. z Trójmiasta, Koszalina, Miastka i ze Słupska. Każdy otrzymywał przygotowaną przez organizatorów opaskę, dzięki czemu dokładnie wiadomo ile maszyn przybyło do Bytowa. Przejazd przez miasto tak dużej kawalkady trwał kilkanaście minut.

Kolejna część imprezy odbywała się na stadionie, gdzie można było zjeść prawdziwą grochówkę oraz kiełbaski z ogniska. Atmosferę umilała muzyka zespołu Hot Wild, który przed kilkoma tygodniami koncertował w Parchowie. Tego dnia za sprawą strażaków z Bytowa można było spojrzeć na świat z wysokości. Wszyscy chętni mogli bezpłatnie wyjechać na kilkanaście metrów w górę na strażackiej drabinie.

Tak duże przedsięwzięcie nie mogłoby odbyć się bez sponsorów. Wśród nich znaleźli się: Gmina Parchowo, Gmina Stężyca, Gmina Studzienice, UM w Bytowie, Starostwo Powiatowe w Bytowie oraz firmy: Drutex, OSM Chojnice, Bagramet, Bogdan Kobiela BK, Elgor oraz Zimmar.

Msza św. z udziałem motocyklistów.

Zostaw komentarz