Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » JEREMIE wesprze przedsiębiorców
default-logo

JEREMIE wesprze przedsiębiorców

Wczoraj odbyła się konferencja poświęcona inicjatywie unijnej JEREMIE.

JEREMIE to projekt opierający się na pozadotacyjnym wspieraniu przedsiębiorców. Ma na celu uzupełnienie brakującej w polskiej gospodarce luki w zakresie aktywności mikro i małych przedsiębiorstw będących we wstępnej fazie rozwoju. Misją inicjatywy JEREMIE jest dostarczanie kapitału w formie kredytu, pożyczki, poręczenia lub innych na inwestycje tym podmiotom (firmom oraz przedsiębiorstwom z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw), które z wielu przyczyn nie mają dostępu do bankowych linii kredytowych, tym które rozpoczynają działalność (w tym również absolwenci oraz start-upy) i nie posiadają ani historii kredytowej, ani zabezpieczeń o wystarczającej wartości.
Spotkanie było organizowane przez Powiatowe Centrum Informacyjne w Bytowie, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Starostwo Powiatowe w Bytowie. Skierowane było do instytucji samorządowych, banków, instytucji otoczenia biznesu oraz do przedsiębiorców.

Wszelkie informacje o programie JEREMIE można uzyskać w Powiatowym Centrum Informacyjnym. Kontakt: Bytów, ul. Sikorskiego 10, tel. 59 821 63 40, bytow@pci.pomorskie.pl.

Inicjatywa JEREMIE w województwie pomorskim.

Zostaw komentarz