default-logo

Dzieci świętowały na całego

Dzień Dziecka w szkołach i przedszkolach przebiegł w luźnej atmosferze.

Szkoła w Niezabyszewie co roku organizuje tego dnia Turniej Kolorowych Drużyn. W zabawie biorą udział wszyscy uczniowie. Tak też było w tym roku. Ogromne wrażenie robiło zaangażowanie dzieci w postawione im zadania. Każda konkurencja wzbudzała wiele emocji, a gorący doping był słyszany daleko poza terenem szkoły.
Nietypową rozrywkę swoim podopiecznym zapewniła Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w Słupsku Filia w Bytowie. Jej uczniowie wybrali się na przejażdżkę drezyną. Natomiast przedszkolaki z Pomyska Wielkiego odwiedziły po raz pierwszy Muzeum Zachodnio-Kaszubskie w Bytowie.

Dzień dziecka.Turniej Kolorowych Drużyn w Niezabyszewie.Przedszkolaki z Pomyska Wielkiego z wizytą w Muzeum Zachodnio – Kaszubskim.Przejażdżka drezyną uczniów bytowskiej filii Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Słupsku.

Zostaw komentarz


Warning: Missing argument 1 for Akismet::add_comment_nonce(), called in /fotobytow/wp-includes/plugin.php on line 525 and defined in /fotobytow/wp-content/plugins/akismet/class.akismet.php on line 676


Warning: Missing argument 1 for Akismet::inject_ak_js(), called in /fotobytow/wp-includes/plugin.php on line 525 and defined in /fotobytow/wp-content/plugins/akismet/class.akismet.php on line 968