Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Rewolucja na stadionie
default-logo

Rewolucja na stadionie

Aby Drutex Bytovia Bytów mogła grać w II lidze na własnym boisku konieczna była jego modernizacja. Rozpoczęte niespełna dwa tygodnie temu prace idą pełną parą.

Kilkanaście dni temu firma Drutex s.a. podpisała w Urzędem Miejskim porozumienie w sprawie przebudowy stadionu. Drutex zobowiązał się poszerzyć murawę, wybudować sektor dla kibiców przyjezdnych i zwiększyć ilość miejsc siedzących. Miasto natomiast zajęło się montażem monitoringu, doprowadzeniem ciepłej wody do Domku Piłkarza, przygotowaniem nowych wejść i ciągów komunikacyjnych. Jak się okazało stan techniczny płyty boiska był na tyle słaby, że firma Drutex postanowiła sfinansować wymianę całej murawy. Jeśli pogoda dopisze to bardzo prawdopodobne, że roboty zakończą się przed pierwszym meczem na własnym boisku.

Modernizacja stadionu idzie pełną parą.Uwaga przekazana przez kibiców
Zdjęcia do galerii robiłem codziennie od środy do niedzieli. Tempo prac robi wielkie wrażenie. Jednak inwestorzy póki co nie zwrócili uwagi na ważny ze względów bezpieczeństwa element. Chodzi o przewody elektryczne przechodzące nad trybunami. Kibice odwiedzający w niedzielę stadion zwrócili uwagę, że gdyby piłka przypadkiem trafiła w nieizolowane przewody, mogłoby dojść do tragedii. Przy tak dużej inwestycji koszt ich wymiany byłby z pewnością znikomy.

Niebezpieczne przewody elektryczne nad trybunami.

Zostaw komentarz