default-logo

Wyścigi w kolarstwie przełajowym

W niedzielę na bytowskim stadionie odbył się Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Bytowa.

Organizatorami imprezy byli – Urząd Miejski w Bytowie, Starostwo Powiatowe w Bytowie, MLKS Baszta Bytów. Wyniki poszczególnych wyścigów znajdują się pod galerią zdjęć.

Wyścigi w kolarstwie przełajowym




Młodzik
1. Rzeszutek Tomasz / Baszta Bytów / 0,19,27
2. Szczepaniak Filip / LKS „DOM” Srzelce Krajeńskie / 0,22,22
3. Widurski Nikodem / LKS „Ortęta” Gorzów Wielkopolski / 0,22,38
4. Kulas Krystian / WKS Flota Gdynia / 0,22,39
5. Okroj Szymon / Cartusie Kartuzy / 0,24,03
6. Kernke Robert / Baszta Bytów / 0,24,58
7. Fercho Dawid / LKS „Ortęta” Gorzów Wielkopolski / 0,26,59

Kategoria: Młodziczka
Lorkowska Patrycja / Cartusia Kartuzy / 0,24,05

Juniorka młodsza
1. Rzeszutek Zofia / Baszta Bytów / 0,21,37
2. Lorkowska Weronika / Cartusia Kartuzy / 0,21,45
3. Nowotarska Natalia / Cartusia Kartuzy / 0,22,32

Kategoria: Junior młodszy
1. Małecki Kamil / Baszta Bytów / 0,29,14
2. Sejnok Szymon / Cartusie Kartuzy / 0,30,22
3. Sławek Damian / LKS „DOM” Srzelce Krajeńskie / 0,31,03
4. Okroj Paweł / Cartusie Kartuzy / 0,32,28
5. Skrzypczyński Jakub / ZKS „Drogowiec” Złotów / 0,32,38
6. Gil Remigiusz / LKS „DOM” Srzelce Krajeńskie / 0,32,54
7. Niesłuchowski Damian / LKS „Ortęta” Gorzów Wielkopolski / 0,33,14
8. Mański Łukasz / Baszta Bytów / 0,33,54
9. Dąbrowski-Sadło Michał / Cartusie Kartuzy / 0,35,23
10. Wiącek Szymon / ZKS „Drogowiec” Złotów / 0,35,36
11. Renk Kamil / LKS „Ortęta” Gorzów Wielkopolski / 0,35,53
12. Mieczkowski Leon / LKS „DOM” Srzelce Krajeńskie / 0,36,34
13. Kaiser Adrian / Corratec Team / 0,37,40
14. Steć Hubert / ZKS „Drogowiec” Złotów / 0,37,52
Bocianowski Łukasz / LKS „Ortęta” Gorzów Wielkopolski / wycofany

Masters 30-39
1. Diks Daniel / Baszta Bytów / 0,47,23
2. Grabowski Robert / Niezrzeszony / 0,50,40
3. Karpiński Marcin / Baszta Bytów / 0,51,30
4. Cyra Jarosław / Niezrzeszony / 0,52,12

Masters 40-49
1. Kulas Bogdan / Kosabrzyna / 0,51,41

Masters 50 i starsi
1. Repiński Grzegorz / Niezrzeszony / 0,45,45
2. Natkaniec Edward / Baszta Bytów / 0,51,12
3. Natkaniec Józef / Czarna Dąbrówka / 0,53,42

Junior
1. Płotka Mirosław / Baszta Bytów / 0,40,32
2. Rzeszutek Piotr / Baszta Bytów / 0,40,56
3. Szyniec Wojciech / LKS „DOM” Srzelce Krajeńskie / 0,44,56
4. Kuptz Jakub / GKS Cartusia / 0,46,58
5. Skłodowski Kamin / GKS Cartusia / 0,47,40

Elita – Orlik
1. Cichosz Marek / Legia Felt / 0,52,30
2. Kaiser Andrzej / Corratec Team Poznań / 0,52,46
3. Pituch Sławomir / Corratec Team Poznań / 0,55,20
4. Lonka Radosław / Corratec Team Poznań / 0,56,08
5. Marzec Tomasz / GKS Cartusia Kartuzy / 0,56,38
6. Młyński Sebastian / GKS Cartusia Kartuzy / 0,57,20*
7. Herba Wojciech / Corratec Team Poznań / 0,59,43
8. Wołkowicz Kamil / LKS „DOM” Srzelce Krajeńskie / 1,01,52*
9. Czerkies Michał / GKS Cartusia Kartuzy 1,02,33
10. Malecki Sebastian / GKS Cartusia Kartuzy / minus 1 okr.*
11. Dąbrowski Damian / Baszta Bytów / minus 1 okr.*
Krzywy Krzysztof / Corratec Team Poznań / wycofany

* – Orlik

Zostaw komentarz


Warning: Missing argument 1 for Akismet::add_comment_nonce(), called in /fotobytow/wp-includes/plugin.php on line 525 and defined in /fotobytow/wp-content/plugins/akismet/class.akismet.php on line 676


Warning: Missing argument 1 for Akismet::inject_ak_js(), called in /fotobytow/wp-includes/plugin.php on line 525 and defined in /fotobytow/wp-content/plugins/akismet/class.akismet.php on line 968