Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Dziadkowie i wnuki razem na scenie
default-logo

Dziadkowie i wnuki razem na scenie

Czwartkowe spotkanie w sali Bytowskiego Centrum Kultury przy bardzo licznej widowni było możliwe dzięki projektowi „Babciu, Dziadku masz wiadomość” współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet IX, Działanie 9.5.

Projekt realizowany był przez Szkołę Podstawową nr 5 w Bytowie od 3.01.2011, a kończy się przedstawieniem ‚Kopciuszek z Kaszub”. Na realizację działań projektowych pozyskano środki z Unii Europejskiej w wysokości 47 800 zł. Uczestnikami projektu były 42 osoby, w tym 21 osób dorosłych i 21 uczniów z klas I-III SP5.
W organizację i przeprowadzenie działań projektowych zaangażowanych było wiele osób. Odbywały się zajęcia ruchowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, komputerowo-fotograficzne, warsztaty teatralne oraz wycieczki po Ziemi Bytowskiej.
Głównym założeniem jednego z działań w projekcie ( warsztatów teatralnych) było przygotowanie przedstawienia teatralnego, którego wykonawcami będą uczestnicy projektu. W tym celu ze środków Unii Europejskiej uszyte zostały stroje kaszubskie dla dzieci i przygotowano scenografię. Pozostałe stroje pożyczono z Bytowskiego Centrum Kultury oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Autorami dekoracji byli Państwo Kośmieja, natomiast spektakl reżyserowały panie Ludmiła Hinc i Anna Chajecka. Koordynatorem projektu była pani Lucyna Wasielewska.

Informacja prasowa przekazana przez organizatorów (Lucyna Wasielewska/koordynator projektu).

Dziadkowie i wnuki razem na scenie

  1. Nikki

    Apiarcietpon for this information is over 9000-thank you!

Zostaw komentarz