Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Oblężenie kręgielni w Tuchomiu
default-logo

Oblężenie kręgielni w Tuchomiu

W sobotę w Tuchomiu odbył się Powiatowy Turniej w Kręgle.

Zainteresowanie było tak duże, że lista zgłoszeniowa została zamknięta na 3 dni przed imprezą. W turnieju udział wzięło 56 zawodników – 20 kobiet i 36 mężczyzn. Pierwsze gry rozpoczęły się ok. godziny 20.00, a turniej zakończył się o 1.30 w nocy! Jego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Tuchomiu oraz  Kręgielnia WIRAX Wiesław Maczacza.

Klasyfikacja końcowa

Kobiety
1. Zynda Marzena 117
2. Wysocka Izabela 107
3. Leman Monika 103

Najlepiej punktująca – Zynda Marzena – 226 punktów w dwóch grach.

Mężczyźni
Sabisz Łukasz 188
Szultk Maciej 138
Pałubicki Patryk 108

Najlepiej punktujący- Szultk Maciej – 439 punktów w trzech grach.

 

Oblężenie kręgielni w Tuchomiu

 1. Iwona

  Fatalna jakość tych zdjęć. Gratuluję profesjonalizmu

 2. adamj

  Cieszę się, że z tych ciemności w ogóle udało się coś wycisnąć. Za gratulacje dziękuję.

 3. Iwona

  Robiłam tam zdjęcia, Uwierz mi to tylko kwestia ustawienia aparatu i nie ma najmniejszego problemu z uchwyceniem ruchu w ciemności i ultrafiolecie. Po prostu się zdziwiłam, bo to Ty jesteś fotografem.

 4. adamj

  Jestem fotografem, ale nie wszystko wiedzącym i wszytko umiejącym. Nie mam żadnego doświadczenia w fotografowaniu w tego typu warunkach. Z chęcią udałbym się do Ciebie na lekcje, ale wcześniej chciałbym zobaczyć efekty Twojej pracy z tego dnia. Możesz podesłać kilka zdjęć?

 5. szuli

  Hym… CBA nie wpadło ?… kręgle są częściowo grą losową więc turniej odbył się nielegalnie w myśl ustawy anty hazardowej :D :D

 6. adamj

  Ja ich nie widziałem. Może byli po cywilnemu :)

 7. ja

  Iwona chetnie odwiedze twoja stronke skoro robisz lepsze zdjecia :D

 8. photo by pretorianie

  Po części rozumiem krytykę Iwony, bo od profesjonalistów wymaga się więcej. Takich co krytykują jest wielu, ale nie ma takich co się nie mylą. Czasem też mam gorszy dzień i nie wszystkie moje fotki są idealne. Dlatego nawet Adamowi mogła się zdarzyć nieostra fotka. PZDR http://pretorianie.blogspot.com/

 9. adamj

  1. Tutaj jest słaba jakość? W galerii z festiwalu „Jasień Teatralna” jest zdjęcie zrobione niemal w całkowitych ciemnościach przy iso 25600 i przysłonie 1,4. Tam jest dopiero tragedia. Jako że dawno wyrosłem z szumofobii, a zdjęcie ma w sobie to „coś”, zostało opublikowane.
  2. W chwili pisania tego komentarza jest dostępnych ponad 170 innych galerii. Jeśli znajdziecie tam jakieś fajne zdjęcia, dajcie znać.

 10. Iwona

  Panie Adamie! Może i wyrósł Pan z”szumofobii”(ja osobiście wolę określenie „ziarnofobia”),ale brakuje Panu zdrowego dystansu do siebie i komentarzy.Proszę pamiętać, że ile ludzi na świecie ,tyle możliwych opinii i naprawdę nie musi Pan na wszystko mieć gotowej odpowiedzi…
  „Przymrużanie” oka nawet najlepszym fotografom może się przydać.
  Pozdrawiam:) -„nieuprzedzona”

 11. adamj

  Oj chyba mnie Pani nie zna :)
  Napisałem wcześniej, że nie jestem wszystkowiedzący i poprosiłem o Pani zdjęcia. Nie doczekałem się. Proszę mi uwierzyć, że nie pisałem tego komentarza złośliwie. Gdybym zobaczył lepsze fotografie od moich z tej imprezy, naprawdę chciałbym wiedzieć jak autor sobie z tymi warunkami poradził.
  Jeśli anonimowa osoba na forum publicznym zgłasza uwagi do mojej pracy, a nawet próbuje mnie pouczać, to nie mogę milczeć.
  Zapewniam, że nie brakuje mi zdrowego dystansu do siebie i jestem otwarty na konstruktywną krytykę. Często ostre słowa (łagodnie pisząc) ze strony moich znajomych pomagały mi przy różnych projektach, dlatego taka pomoc jest dla mnie nie do przecenienia.
  Z mojej strony temat uważam za zamknięty. Zdaję mi się, że pojawiło się tutaj za dużo niepotrzebnych emocji.

  Ja również Panią pozdrawiam. Za sprawą Pani komentarzy, moi znajomi witając się ze mną krzyczą coś w stylu – Weź naucz się robić zdjęcia :)
  PS. Nie mogę doczekać się kolejnego turnieju w Tuchomiu. Jeśli tylko będzie okazja, postaram się zrewanżować za tę galerię :)

Zostaw komentarz