Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Jesienna sesja Marleny Brzeskiej
default-logo

Jesienna sesja Marleny Brzeskiej

Laureatka Kaszubskiego Idola mimo, że rozpoczęła w tym roku studia, nie zwalnia muzycznego tempa. Niedawno nagrała świąteczny teledysk.

Marlena studiuje na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Nie przerwała jednak swojej działalności wokalnej. Niedawno ukazał się świąteczny teledysk, w którym zaśpiewała utwór pt. „Christmas comes”. Został on zarejestrowano w studio w Köln. Autorką tekstu jest Ilona Odekerken, a muzyki Klaus Hausmann.  Piosenka znalazła się na liście przebojów jednej z niemieckich radiostacji. W chwili pisania artykułu utwór zajmuje na niej pierwsze miejsce.

Niedługo na Youtube pojawi się teledysk do piosenki „Beyond the Grave”. Jest to pierwszy videoklip, w którym będzie można zobaczyć Marlenę.

Niedawno młoda wokalistka otrzymała zaproszenie do zaśpiewania jednej z piosenek (duet z Karolem Jasińskim), która pojawi się na płycie walentynkowej – „Romantyczne duety po kaszubsku”. Utwór, który wykonuje z jej wokalnym partnerem nosi tytuł „Milote znak”. Na płycie zaśpiewają różni wykonawcy, a jej premiera przewidywana jest na luty przyszłego roku.


Warto w tym miejscu przypomnieć utwór „Otwórz czekam”, do którego Marlena sama napisała tekst i skomponowała muzykę. Został on zrealizowany z zespołem Sumptuastic w ramach nagrody w konkursie „Śpiewaj z gwiazdami!”. Jego organizatorem był portal iSing.pl.

 

 

Kolejny autorski utwór Marleny nosi tytuł „Tożsamość”. Znalazł się na płycie promocyjnej „Bytów w piosence” wydanej przez Urząd Miejski w Bytowie. Piosenkę można pobrać ze strony UM.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z jesiennej sesji, którą zorganizowaliśmy kilka tygodni temu w Gdyni.

Jesienna sesja z Marleną Brzeską

  1. Sebastian

    Powodzenia! Życzę sukcesów! Trzymam kciuki!

    http://www.giovani.bloog.pl

Zostaw komentarz