Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » FotoBytów.pl zawiesza działalność
default-logo

FotoBytów.pl zawiesza działalność

Z dniem dzisiejszym Portal przestaje funkcjonować.

Wszelkie próby skomercjalizowania FotoBytów.pl skończyły się niepowodzeniem. Z tego względu jestem zmuszony zawiesić jego działalność. Archiwalne zdjęcia będą cały czas dostępne, jednak nowe galerie nie będą publikowane. Nie wykluczam, że co jakiś czas będę dodawał zdjęcia z wydarzeń, na których pojawię się  z aparatem.

W najbliższym czasie przestanie działać domena fotobytów.pl. Strona będzie dostępna jedynie pod adresem www.fotobytow.pl. Adres mailowy kontakt@fotobytow.pl będzie nadal aktywny, ale zachęcam do korzystania z drugiego adresu – kontakt@adamjutrzenka.pl.

Prowadzenie FotoBytów.pl pochłaniało ogromne ilości czasu. Od maja do września 2011 roku dosłownie całe dnie spędzałem na robieniu zdjęć w terenie i ich obróbce. Łączenie pozostałej działalności fotograficznej z prowadzeniem Portalu było bardzo trudne, a czasami niestety odbijało się na moich klientach. Dziękuję za Waszą wyrozumiałość.
Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali mi w sprawach związanych ze stroną. Bez osób informujących o wydarzeniach, bez pomocy technicznej w nagłych wypadkach, bez konstruktywnej krytyki ze strony moich znajomych Portal nie mógłby funkcjonować. Szczególne podziękowania należą się jednak Wam drodzy Czytelnicy. Ciągle rosnąca liczba odwiedzin oraz Wasze pozytywne opinie dopingowały mnie do dalszej pracy. Mam nadzieję, że w lepszych czasach wrócę do projektu FotoBytów.pl.

Pozdrawiam serdecznie
Adam Jutrzenka, właściciel FotoBytów.pl

FotoBytów.pl zawiesza działalność

Zostaw komentarz