Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Bytowiacy na starej fotografii
default-logo

Bytowiacy na starej fotografii

Taki tytuł nosi wystawa przygotowana przez panią Jolantę Turzyńską, członka Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” i nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie. 

Wystawa została zorganizowana przez Stowarzyszenie w ramach programu, który powstał dzięki środkom uzyskanym z Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Działaj  lokalnie” realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Rozwoju Lokalnego „PARASOL” w Bytowie. Przedsięwzięcie wsparła także Gmina Bytów. Wernisaż był okazją do wręczenia nagród laureatom konkursów dla dzieci pn.”Moje domowe muzeum” i „Ocalić od zapomnienia”.

Mieszkańcy Bytowa dostarczyli do organizatorów ponad 100 zdjęć, ale na wystawę, zgodnie z założeniami programu „Bytowiacy na starej fotografii”, wybrano tylko 30 zdjęć. Fotografie w wersji cyfrowej będzie można w najbliższym czasie obejrzeć na  FotoBytów.pl.

Bytowiacy na starej fotografii

Zostaw komentarz