Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Bytowiacy na starej fotografii (2)
default-logo

Bytowiacy na starej fotografii (2)

Kilka dni temu w sali bytowskiego zamku otwarto wystawę „Bytowiacy na starej fotografii”. Zapraszam do obejrzenia cyfrowych wersji pokazanych tam zdjęć.

Bytowiacy na starej fotografii (2)Opracowanie zdjęć: Laboratorium Fotograficzne KODAK Bytów.

Wszystkie prawa autorskie należą do właścicieli zdjęć. Kategorycznie zabrania się kopiowania i wykorzystywania fotografii na jakimkolwiek polu eksploatacji bez zgody właścicieli.


Od autora

Zdjęcia rodzinne sprzed dziesiątek lat mają w sobie niesamowity urok. Jeśli posiadacie w swoich archiwach stare odbitki i chcecie się z nimi podzielić, FotoBytów.pl jest miejscem gdzie możecie to zrobić. Czytelników zainteresowanych publikacją podobnych zdjęć proszę o kontakt telefoniczny – 880 52 66 76, bądź mailowy – kontakt@fotobytow.pl.

  1. lucyna

    Księży na zdjęciu 4 rozpoznał pan Gerard Czaja. Siedzą w takiej kolejności: w okularach – misjonarz Olgierd Kochański, Stanisław Szczerbiński, misjonarz Władysław Siekierko i Władysław Nater.

    Zdjęcie przedstawia Zespół Ochotniczej Straży Pożarnej w Bytowie. Trzeci od prawej w drugim rzędzie to p. Antoni Żurawski.

    Informacja na podstawie artykuły w Kurierze Bytowskim z dnia 23.02.2012 roku.

Zostaw komentarz