Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Bytowiacy na podium
default-logo

Bytowiacy na podium

W sobotę w Kościerzynie odbył się finał siatkarskiej ligi mężczyzn SENDOM, w którym zagrali reprezentanci Bytowa.

Drużyna z Bytowa nie posiada nazwy, nazywano ich po prostu BYTÓW. Bytowiacy w kościerskiej lidze byli debiutantami, a mimo to w rundzie zasadniczej wygrali wszystkie mecze plasując się na 1 miejscu w tabeli. Mecz o mistrzostwo ligi odbył się 24.03 na hali „Sokolnia” w Kościerzynie. Walka trwała niemal do ostatniej piłki, ale ostatecznie po zaciekłym i widowiskowym meczu bytowiacy ulegli zeszłorocznym zwycięzcom, drużynie Gabe Kościerzyna 2:3.
W składzie drużyny znaleźli się zawodnicy z Bytowa, Kołczygłów i Borzytuchomia: Andrzej Jursza, Michał Kuczkowski, Grzegorz Lipski, Radek Grzywnowicz, Łukasz Hering, Marian Stolc, Marcin Chac, Jordan Wiktorowicz, Rafał Stoltman, Benek Dziemianko, Karol Dziemianko, Tomek Jankowski, Tomek Maciejewski.
Siatkarze bardzo pozytywnie wyrażają się o lidze SENDOM – Chcielibyśmy gorąco podziękować organizatorom za profesjonalne przygotowanie rozgrywek oraz wspaniały klimat podczas całego turnieju. Z pewnością nie zabraknie naszej drużyny w przyszłorocznych zmaganiach.

Bytowiacy na podium

 

  1. Marcin

    super super super

  2. Loree

    æˆä¬2€ç›´åœ¨æƒ³å¥½åƒæœ‰ä¸€ä»¶äº‹æ²’有做,想想原來是結束那天我忘記擁抱你們四個人。不過ㄌㄟ,把國轟弄哭了,至少完成我4/5的詭計…ㄏㄏ。感謝豪豬跟波肥熱烈支持,在路跑結束隔天立即參加30小時飢餓體驗,一方面順便消化前一天晚餐的「吧肥」。國轟,記得找我報到,你也要餓一次,阿我再補‘½ ä¸€é “吧肥。最後&#65¸92;你們要交作業喔,我會把大綱mail過去。謝èää½ å€‘在過去半年的努力練習,以及這17天的堅苦卓絕,我們0816見!!

Zostaw komentarz