Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Mount Everest na Rzepnicy
default-logo

Mount Everest na Rzepnicy

W niedzielę na Rzepnicy odbył się I Bieg i Rajd Nordic Walking na „Mount Everest”.

Zawodnicy mieli do pokonania 8850 metrów. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Lista startowa została zamknięta już 2 lutego br. Na trasie pojawiło się niemal 130 biegaczy i zawodników uprawiających nordic walking. Każdy z nich otrzymał imienną statuetkę. Oprócz tego wśród uczestników imprezy rozlosowano różnego rodzaju upominki.

Pierwsze wrażenia na temat imprezy są bardzo pozytywne. Świadczą o tym wypowiedzi opublikowane na portalu maratonypolskie.pl, który skupia miłośników biegania.

„jaro kociewie”
„Bardzo fajna imprezka. Na początku biegu zmartwiłem się ,że będą cztery okrążenia. Organizator totalnie mnie zaskoczył bo każde kolejne okrążenie różniło się od poprzedniego. Na trasie piękne widoczki i zamek strachu (namiot). Meta zaskoczyła pewnie niejednego zawodnika :) Wielkość statuetki też (fajna pamiątka).”

„słoń”
„Też jestem bardzo mile zaskoczony. Fajna trasa. Na moim zegarku przewyższenie wynosiło 288 m. Choc było kilka różnych kółek to wszystko było bardzo dobrze oznaczone. Kilka punktów z wodą – co przy wczorajszym upale ratowało życie. Z metą na specjalnym podbiegu jeszcze się nie spotkałem – było to miłe zaskoczenie. Do tego fajny, imienny kamień dla każdego kto ukończył bieg lub marsz. Po biegu był też izotonik i pyszny bigos.
Wielkie podziękowania dla organizatorów za wspaniała imprezę. Za rok będę na pewno.”

„proch”
„Świetna impreza, pogoda aż za dobra :). Trasa (jak dla mnie) mordercza; ze zmęczenia (upału?) wydawało mi się, że biegnę cały czas pod górę :o. Ale dotarłem do mety i to na niezłej pozycji :). Oryginalny podest na mecie, no i te imienne statuetki. Gratulacje dla organizatorów i podziękowania dla wolontariuszy. Za rok mam zamiar wrócić. Pozdrawiam wszystkich uczestników i organizatorów imprezy.”

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie MaratonyPolskie.pl – załącznik (pdf).

Uwaga zawodnicy!
W związku z wieloma zapytaniami o możliwość kupna fotografii z imprezy, odsyłam na stronę KUP ZDJĘCIA, na której dostępne są wszelkie informacje na ten temat.

 Mount Everest na Rzepnicy

Galeria 1 – zdjęcia z trasyGaleria  2 – zdjęcia z mety

Zostaw komentarz