Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Koncert piosenek religijnych
default-logo

Koncert piosenek religijnych

We wtorek kościół p.w. św. Katarzyny zamienił się w salę koncertową. Wystąpili tam laureaci konkursu piosenek o tematyce religijnej.

Dzień wcześniej odbyły się przesłuchania zespołów i solistów. Zgłosiło się ok. 40 osób. Wśród zwycięzców znaleźli się –  Marcelina Typa i Magdalena Lass ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie (SP kl.I-III), Klaudia Wirkus z Zespołu Szkół w Ugoszczy (SP kl.IV-VI), Kacper Zahl z SP nr 5 w Bytowie (wyróżnienie w kategorii  SP kl.IV-VI), Paulina Brzezińska Gimnazjum nr 2 w Bytowie (gimnazja) oraz Kasia Mańska z LO Bytów (szkoły średnie). Ponadto Wyróżnienie otrzymał zespół Oaza z Rekowa. Nagroda główna za piosenkę o Janie Pawle II trafiła do Hanny Hoppe z Gimnazjum nr 1 w Bytowie. Hania wykonała autorski utwór pt. „Siał ziarnko”.

Organizatorem konkursu był zespół Anioły Nadziei, który także tego dnia występował oraz ks. Michał Matusik. Koordynatorem konkursu była pani Beata Fiszka Borzyszkowska, a patronat nad imprezą objęła Parafia Rzymsko – Katolicka p.w. Św. Katarzyny w Bytowie.
Koncert zgromadził sporą widownię. Kościół wypełnił się niemal po brzegi.

Koncert piosenek religijnych

Zostaw komentarz