Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Futbol to piękna gra
default-logo

Futbol to piękna gra

We wtorek na stadionie odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy „Futbol, futbol to taka piękna gra”.

Impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ” Pomóż mi” oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bytowie miała na celu przybliżenie zasad fair play oraz kulturalnego kibicowania podczas meczów piłki nożnej.

Podopieczni ośrodków szkolno–wychowawczych z Chojnic, Lęborka, Kościerzyny, Słupska, Turska i Bytowa wzięli udział w konkursie wiedzy na temat piłki nożnej i Mistrzostw Europy oraz w Finale Wojewódzkim Piłki Nożnej chłopców drużyn 6 – osobowych „Sprawni Razem”.  Zawodnicy wykazali się także wiedzą teoretyczną rozwiązując krzyżówki, układając rozsypanki i odpowiadając na pytania. Poza tym każdy uczestnik strzelał do bramki oraz prowadził piłkę slalomem między pachołkami.
Każda z drużyn przygotowała na konkurs plakat dotyczący gry fair play. W tej kategorii najlepsza okazała się drużyna ośrodka z Turska, natomiast wyróżniające się prace wykonały ośrodki z Kościerzyny i Bytowa.
W Turnieju Piłki Nożnej pierwsze miejsce zajęła drużyna z Czerska, drugie z Lęborka, a trzecie ze Słupska. Dodatkową atrakcją imprezy było spotkanie z bramkarzem drużyny Drutex-Bytovi Bytów, Krzysztofem Oleszkiewiczem. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki ufundowane przez Zarząd drużyny, a jeden z zawodników wylosował piłkę z podpisami wszystkich zawodników.
Patronat medialny nad imprezą objął portal FotoBytów.pl. Organizacja konkursu dofinansowana została ze środków Gminy Bytów.Futbol to piękna gra

  1. Olive

    Everyone loves it when people come together and share ideas.
    Great website, continue the good work!

    Wooden Garden Benches

Zostaw komentarz