Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Wywiad i sesja fotograficzna z Pawłem Worożyńskim
default-logo

Wywiad i sesja fotograficzna z Pawłem Worożyńskim

Tańczy w Zespole Pieśni i Tańca „Bytów” i jest… hot! Chce zostać dziennikarzem i kupić swojej mamie mały domek z ogródkiem. Rozmawiamy ze zwycięzcą programu muzycznego „Hot or not”, Pawłem Worożyńskim.

FotoBytów.pl: Skąd pomysł na występ w telewizyjnym show?

Paweł Worożyński: Moja przygoda zaczęła się w listopadzie 2009 r., kiedy wysłałem zgłoszenie do programu. Po dwóch miesiącach dostałem zaproszenie do udziału w castingu. To była II edycja programu. Miałem pojechać do Wrocławia, zmierzyć się z wyzwaniem. Już w Słupsku ogarnęły mnie wątpliwości, czy dam radę. Wysiadłem z pociągu. W porę jednak zrozumiałem, że właściwie nie mam nic do stracenia i ostatecznie dotarłem do Wrocławia. To było moje pierwsze doświadczenie z telewizją i pierwszy sukces: trzecie miejsce w II edycji konkursu HOT OR NOT. Potem przez dwa lata nic się nie działo w temacie. Aż do momentu, kiedy zgłosiłem się ponownie do programu.

Poszedłeś za ciosem?

Jest coś niezwykłego w pracy w telewizji. Podoba mi się ten klimat. Poza tym, chciałem pokazać, że potrafię zwyciężyć. Zaproponowałem organizatorom IV edycji konkursu, że zamiast przyjechać na casting nagram krótką autoprezentację. Spodobało im się to. Potem już poszło jak z płatka. Byłem najlepszy w eliminacjach i półfinale. Do ścisłego finału zakwalifikowały się cztery osoby. Dostałem do wykonania zadanie – wywiad z Natalią Lesz, która specjalnie mi go utrudniała. Poradziłem sobie. Ogłoszono wyniki i dotarło do mnie, że wygrałem. To było fajne przeżycie.

Co Ci dał start w tym programie?

Zobaczyłem telewizję „od kuchni”. Poznałem wspaniałych ludzi, których pewnie nigdy bym nie spotkał. Te znajomości pielęgnuję do dziś. Sprawdziłem siebie – to chyba najważniejszy sukces. Dziś dzięki temu coraz wyraźniej widzę siebie w dziennikarstwie.

Chcesz być prezenterem telewizji muzycznej?

Nie tylko. Myślę o studiach dziennikarskich.

Ambitne plany. Co w najbliższym czasie?

Do 5 lipca trwa casting do radia „ESKA”, do którego się zgłosiłem. Decyduje liczba głosów oddana w internecie na konkretnego kandydata. Mam nadzieję na sukces. Dyrektor Bytowskiego Centrum Kultury zaproponował mi prowadzenie tegorocznych Dni Bytowa. To spore wyzwanie i wyróżnienie dla mnie. Postaram się dać z siebie wszystko.

Jesteś bardziej tancerzem, showmanem czy dziennikarzem?

Jestem po prostu młodym człowiekiem, który szuka dla siebie miejsca. Lubię ludzi. Lubię moje miasto. Mam swoje ulubione miejsce, nazwałem je „klifem”, skąd widzę panoramę Bytowa. Nie chciałbym stąd wyjeżdżać, jeszcze nie teraz.

Co Ciebie tu trzyma?

Przyjaciele – Emila, Rafał, Mateusz, na których zawsze mogę liczyć, ale przede wszystkim moja mama i siostry, które są dla mnie najważniejsze. Mieszkałem jakiś czas temu w dużym mieście i to była niezła lekcja. Na dziś wybieram Bytów.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy Bytowskiemu Centrum Kultury za udostępnienie sali widowiskowej na czas trwania sesji.Wywiad i sesja fotograficzna z Pawłem Worożyńskim

 1. akamaka

  Przystojny wydaje się być fajnym kolesiem. Powodzenia życzę

 2. Kasia

  Niesamowite zdjęcia. Podkreślają naturalny urok Pawła. Mistrzostwo obu panów – modela i fotografa. :)

 3. xzz

  Mistrzostwo!

 4. Agnieszka

  Fajny wywiad,fajne zdjęcia,fajny chłopak.

 5. basia

  super fotki pawełku :) powodzenia:)

Zostaw komentarz