Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Dni Bytowa. Puchar Mistrzów Freestyle Football Bytów 2012
default-logo

Dni Bytowa. Puchar Mistrzów Freestyle Football Bytów 2012

Do Bytowa zawitała czternastka najlepszych zawodników freestyle football z całej Polski.

Wśród nich znaleźli się m.in. Szymon Skalski – zwycięzca Otwartych Mistrzostw Świata, Michał Rycaj – brązowy Medalista Mistrzostw Świata oraz Łukasz Chwieduk – aktualny Mistrz Europy. W przerwach zawodów odbywały się konkursy i zabawy dla publiczności oraz pokazy tańca breakdance grupy, która jako jedyna zatańczyła dla Jana Pawła II.

Głównym organizatorem imprezy był Tomasz Gruba. Jak mówi – Cieszę się, że pierwsze tego typu zawody w naszym mieście udały się i to mimo złych warunków pogodowych. W sali widowiskowej Bytowskiego Centrum Kultury pojawiło się sporo widzów. Dodatkowo impreza zebrała bardzo dobre recenzje wśród zawodników. Chciałbym podziękować osobom i firmom bez pomocy których całe wydarzenie nie doszłoby do skutku. Podziękowania kieruję do Łukasza „Luki” Chwieduk, Bytowskiego Centrum Kultury, Polskiej Federacji Freestyle Football, Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu, Klubu Młodego Wolontariusza z Tuchomia, sklepu motoryzacyjnego DAN-CAR, firmy Wireland Sp. z o o., Kręgielni WIRAX w Tuchomiu, Carpe Diem Marcina Karpińskiego, drukarni Kurier oraz redakcji Kuriera Bytowskiego i portalu FotoBytów.pl.

Po uroczystości wręczenia nagród odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych przez zawodników, z której dochód zostanie przeznaczony na operację serca Julity Zganiacz.

 

Wyniki

1. Puchar Burmistrza miasta Bytów – Łukasz Chwieduk (Kępice)
2. Puchar Starosty Powiatu Bytowskiego – Paweł Skóra (Wrocaław)
3. Puchar Redakcji Kurier Bytowski – Dawid Krzyżowski (Nysa)
4. Puchar Dyrektora BCK – Dawid Ziomek – (Jaworzno)

Nagrody Indywidualne

Najlepszy Trick Turnieju – Puchar Firmy DAN-CAR Bytów dla Pawła Skóry.
Ulubieniec Publiczności – Puchar Prezesa Zarządu firmy Wireland Sp. z o.o. Henryka Recława otrzymał Dawid Ziomek.

 

Dni Bytowa. Puchar Mistrzów Freestyle Football Bytów 2012Nz. Łukasz Chwieduk, zwycięzca zawodów.

 

  1. MarekJ

    Trudno było znaleźć ten artykul w google, stronka ciekawa, zasługuje na większy ruch. Pozycjonowanie w 2015 stało się bardzo trudne, jest coś co ci się napewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbędnik dla każdego webmastera

Zostaw komentarz