Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Świątecznie w Borzytuchomiu
default-logo

Świątecznie w Borzytuchomiu

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Borzytuchomiu odbył się II Kiermasz Świąteczny.

Swoje prace zaprezentowało Przedszkole Samorządowe w Borzytuchomiu oraz uczniowie Zespołu Szkół w Borzytuchomiu. Inicjatorami akcji było szkolne Koło PCK prowadzone praz Panią Katarzynę Szada-Borzyszkowską. W przygotowanie kiermaszu zaangażowali się licznie uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Ponadto swoją pomoc zaoferowali lokalni przedsiębiorcy, indywidualni sponsorzy oraz darczyńcy. Przez kilka godzin wszyscy obecni mogli zakupić ręcznie wykonane świąteczne ozdoby, posłuchać uczniów śpiewających kolędy i pastorałki, podziwiać  własnoręcznie wykonane przez zaproszonych gości bombki oraz porozmawiać przy kawie i kawałku ciasta.

Dochód z przeprowadzonej akcji przekazany został Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, która kwotę przeznaczy dla Szymona Jana Błaszczaka z Chotkowa.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za tak liczne przybycie i hojność, wolontariuszom za pomoc w organizacji oraz sponsorom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wielkie serce.

Informacja prasowa przekazana przez organizatorów.

Świątecznie w Borzytuchomiu

Zostaw komentarz