Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Nasyp należał do narciarzy
default-logo

Nasyp należał do narciarzy

Ponad 30 osób wzięło udział w niedzielnym pikniku narciarskim. Po nasypie kolejowym biegli nie tylko bytowianie, ale także mieszkańcy okolicznych powiatów. W ten sposób swoją działalność zainaugurował Punkt Informacji Turystycznej (PIT) w Bytowie.

W niedzielny poranek sympatycy narciarstwa biegowego spotkali się na Rzepnicy (gm. Bytów). Wśród uczestników tej imprezy pojawiły się osoby nie tylko z ziemi bytowskiej – O pikniku organizowanym przez PIT przeczytałam w jednej z regionalnych gazet. Dopiero zaczynam przygodę z biegówkami. Chętnie posłucham podpowiedzi bardziej doświadczonych narciarzy – mówi uczestniczka pikniku spod Słupska. Biegi rozpoczęły się o godzinie 10. Narciarze podzielili się na grupy i wyruszyli nasypem kolejowym. – Pogoda dopisała. Biega się bardzo dobrze. Przyjechałem z całą rodziną. To świetny sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu – mówi jeden z uczestników biegu.

Na finiszu pikniku na biegaczy czekał ciepły posiłek i herbata. Uczestnicy imprezy rozmawiali m.in. o kolejnych biegach narciarskich. Niewykluczone, że wkrótce odbędą kolejne narciarskie zmagania.

Informacja prasowa przekazana przez organizatorów.Nasyp należał do narciarzy

  1. Magda

    Pięknie to wygląda. Biegówki są cudowne i dostarczają niesamowitych emocji!

    Adam, szkoda, że nie było Ciebie w Wawie w sobotę. Może ktoś z Bytowa zauważyłby, że mają jeszcze jednego hardcore’a. Wygrałyśmy :D

  2. Adam

    Gratuluję zwycięstwa! :)

Zostaw komentarz