Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Marsz w obronie prawdy, wiary i wolności słowa
default-logo

Marsz w obronie prawdy, wiary i wolności słowa


Marsz, który przeszedł w niedzielę ulicami miasta, został zorganizowany przez środowiska patriotyczne Bytowa. Wzięli w nim udział m.in.  posłowie Prawa i Sprawiedliwości – Jolanta Szczypińska, Jarosław Sellin, Janusz Śniadek i Andrzej Jaworski.

 1. Mati

  szukam na tych fotach mlodych, z przekonanmi, al widze tylko bezmyslne mochery!!!!! to chore..

 2. Magda

  zdecydowanie najlepsza fotorelacja tego marszu.

 3. iks

  Mati wiesz czemu nie widzisz młodych? Bo przez to bagno, które jest w Polsce mają wszystko w dupie. Nie mają żadnych przekonań. Nie wierzą, że cokolwiek można zmienić. To jest smutne co się u nas w państwie wyprawia.

 4. miki

  Bytowiacy ### znudzone ###, które w kościele siedzą w pierwszych ławkach i chodzą do komunii, leżą prawie krzyżem a jak zobaczą leżącego na chodniku człowieka to przechodzą na drugą stronę… ### ! kto wam broni mowić prawdę, wierzyć w boga i się wypowiadać??? nie ma u nas muzułmanów, nikt do was nie strzela; żyjecie w części świata, której bóg oszczędził wojen, głodu i terroryzmu; z nudów wymyślacie sobie problemy; powinniście zabrać się za swoje otoczenie, rozejrzec sie czy wśród waszych bliskich czy znajomych nie ma kogoś kto potrzebuje realnego wsparcia, pomocy, dobrego słowa… ale nie! wy wolicie rzygać nienawiścią na „pokojowych” manifestacjach z … proboszczem – ### na czele, który zamiast manifestować się z pisowcami powinien jednoczyć lokalna społeczność… żenada; i te transparenty… para prezydencka „poległa za Polskę”… polec to mozna na wojne ### skończeni; wstydźcie się ###

  Moderator
  ### Wulgaryzmy nie będą tolerowane.

 5. Jaaaa

  Profanacja Kaszubskiego herbu na takim beznadziejnym marszu!!!!

 6. Kaszuba

  No tak, bo prawdziwy Kaszuba powinien należeć do Platformy. Chore!!! Ta szarańcza opanowała nawet zrzeszenie kaszubskie. Jak się nie wyznaje kultu Donalda to krzywo patrzą.

 7. agni70

  Zawsze mówię że istota ludzka nie jest plasteliną którą można ugniatać. Po obejrzeniu tych fotografii spostrzegam że się mylę.

 8. Zasmucony

  Zobaczcie jak jedna i druga strona nawzajem sie opluwa. Po czesci to wina politykow, a po czesci naszej polskiej mentalnosci i pewnie 150 tysiecy innych powodow. Ale efekty sa bardzo smutne. Zal patrzec na te wojne domowa.
  :(

 9. Martyn

  Mam nadzieję, że żadna z osób pokazanych na zdjęciach nie będzie szykanowana z powodu obecności na marszu. Uwierzcie mi, że w Bytowie, bastionie platformy wszystko jest możliwe. Dzieją się takie rzeczy za kulisami, że wam się nie śniło. Nie macie pojęcia co potrafią zrobić działacze PO żeby powciskać swoich ludzi na stanowiska, albo zaszkodzić tym , którzy z nimi nie trzymają. Do tego dochodzą kpiny np. kolegów z pracy. Podziwiam tych, którzy brali udział!

 10. Oburzony

  Polak – Kaszub trzyma z bogiem nie ze zdrajcą , polskim wrogiem .Z tego transparentu aż płynie miłość która spływa do nas przez antenki w mocherach pod wyznaniem pis-u ….Z tego co wiem to ktoś komuś tu każe ufać i wybaczać ….

 11. AntyMoher

  Ten marsz utwierdził mnie w jednej myśli, że ze sprawy Smoleńskiej i TV Trwam zrobiona jedną wielką szopkę mającą na celu doprowadzenia do wojny domowej. To jest chore, że z marszu na temat wolności słowa itd. robią pochód jak za godzinę miała bomba atomowa spaść na Bytów. Po 1, gdyby był taki wielki brak wolności słowa, to ci ludzie mogli by zapomnieć o robieniu marszu, a co dopiero do puszczania takich pieśni a co dopiero wygłaszania takich teorii. Po 2 co ma piernik do wiatraka, jak ja słuchałem słów JP II które były puszczane to wybacz mi Boże ale pomyślałem sobie, nasz papież się w grobie przekręca, cxasy kiedy za złe słowo na władzę, dostawało się pałą po plecach już minęły, a ci robią szopkę godną Bliskiemu Wschodowi, a najciekawsze, sama się ta delegacja pchała, żeby na te obchody do Katynia lecieć, nie lecieli walczyć za kraj, lecieli oddać hołd tym którzy walczyli za kraj, a to ogromna różnica, i używania określeń, że Kaczyński, Gosiewski itd. polegli za kraj, jest aktem bezszczelności, bo ci którzy w latach 39-45 w stanie wojennym, czy podczas innych historycznych czasów walczyli za nasz kraj, to faktycznie polegli za nasz kraj, ale tacy ludzie co poprostu sobie lecieli, i to nawet nie oficjalnie, również polegli za kraj? Co oni takiego zrobili. O wojskowych z Casy którzy się rozbili nikt nie mówi, że polegli za ojczyzne, a o politykach tak się mówi? Przepraszam bardzo, ale nikt im tam lecieć nie kazał. Dziękuje tyle miałem do powiedzenia.

 12. Emigrant

  kosciol sie pcha wszedzie nawet podczas II wojny swiatowej pchal sie do politki hitlerowskiej i kapowal na ludzi dzieki czemu Adolf nie powybijal klech oto caly katolizm a kaczynski sam sie pchal na ten Smolensk by zrobic wejscie no i zrobil ale do piekla ;)

 13. Valentina

  football jersey china nfl jerseys custom

Zostaw komentarz