Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Breakdance w wykonaniu Adriana Sinkiewicza (video)
default-logo

Breakdance w wykonaniu Adriana Sinkiewicza (video)


Adrian Sinkiewicz, na co dzień uczeń bytowskiego ogólniaka, ćwiczy taniec od dwóch lat. Dwa razy w tygodniu w szkole tańca szlifuje hip-hop pod okiem profesjonalnych trenerów. Dodatkowo każdą wolną chwilę poświęca na samodzielną naukę breakdance w Bytowskim Centrum Kultury. Osiemnastolatek postanowił przedstawić swoje umiejętności szerszemu gronu odbiorców. Jak zapewnia zdaje sobie sprawę z tego, że jeszcze dużo nauki przed nim. Jest jednak otwarty na konstrukcyjną krytykę i rady ze strony bardziej doświadczonych kolegów.

Na FotoBytów.pl pojawił się nowy dział – Pasjonaci. Będziemy przedstawiać w tym miejscu osoby, które chciałyby pokazać światu swoje hobby lub zajęcie, które zajmuje ważne miejsce w ich życiu. Piszcie do nas jeśli jesteście taką osobą lub jeśli takiego kogoś znacie. Z chęcią Was sfotografujemy, być może nakręcimy klip z Waszym udziałem. Wszelkie propozycje kierujcie na adres kontakt@fotobytow.pl.

Klip nr 1
Realizacja Michał Tenderenda

Klip nr 2
Realizacja Adam Jutrzenka/FotoBytów.pl

  1. Łukasz

    DOBRE ! :D ale….moim zdaniem operatorzy powinni połączyć siły i zmontować materiał z obu aparatów na jeden film, myślę że film zyskał by na dynamice :)

Zostaw komentarz