Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Groźny wypadek na Wojska Polskiego. Rowerzysta zmarł w szpitalu
default-logo

Groźny wypadek na Wojska Polskiego. Rowerzysta zmarł w szpitalu

Kamery monitoringu zarejestrowały groźny wypadek, do który doszło dzisiaj przed godziną 8.00 koło bytowskiego rynku. Rowerzysta w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Słupsku. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci odnaleźli hondę, a teraz próbują ustalić miejsce pobytu kierowcy. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bytowie. Telefony –  59 822 83 00,  997, 112.

Aktualizacja (07.05, godz. 12.50)
Dzisiaj ok. 3 w nocy kierowca sam zgłosił się na bytowską komendę. Za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi mu 12 lat więzienia.

Aktualizacja (09.05, godz. 17.00)
Dzisiaj w słupskim szpitalu zmarł poszkodowany w wypadku rowerzysta.

 1. Darek

  i dobrze temu rowerzyscie przypominam ze rowerzysta ma obowiazek zejsc z roweru przejezdzajac przez jezdnie .

 2. Magda

  Ten kierowca chyba nie wie, że tam obowiązuje strefa 20. Poza tym pan na rowerze to starszy facet, więc każdy normalny człowiek zwolniłby a nawet zatrzymał.

 3. Rowerzysta

  Gościu pewnie nachlany jechał. Jak alkohol wyparował to się zgłosił skruszony i przestraszony.

 4. marcin

  Co ty za głupoty opowiadasz. Jak się nie znasz na przepisach to lepiej nic nie pisz. Tam jest teren zamieszkały i rowerzysta mógł sobie nawet pod prąd jechać a kierowca ma obowiązek ustąpić mu pierszeństwa!

 5. Anonim

  [*]

 6. anonim

  według najnowszych przepisów rowerzysta ma wszędzie pierwszeństwo nawet na głównej drodze, także prosze niech Ci nie znajacy przepisów lepiej sie nie udzielaja bo zal patrzec. :) najpierw sprawdzcie sobie przepisy

Zostaw komentarz