Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Finał konkursu „Prewencja ale inaczej”
default-logo

Finał konkursu „Prewencja ale inaczej”

W piątek 24.05 w na sali gimnastycznej szkoły w Niezabyszewie odbył się finał turnieju „Prewencja ale inaczej”. Była to już XIV edycja tego cieszącego się dużym zainteresowaniem konkursu.

W finale powiatowym udział wzięło 11 drużyn ze szkół podstawowych oraz 6 z gimnazjów. Uczestnicy rozwiązywali test wiedzy, który podzielony był na trzy kategorie: wiedza o Policji, ruch drogowy i alkoholizm/narkomania. Dodatkowe punkty mogli zdobyć w konkurencjach sportowych oraz za opis sprawcy przestępstwa.

W kategorii szkół podstawowych zwyciężyli uczniowie z Niezabyszewa. Na drugim miejscu znalazła się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie, a zaraz za nimi uplasowali się uczniowie z Nakli.

Pierwsze miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych zajęli uczniowie z Nakli. Drugie miejsce zajęła drużyna z Ugoszczy, a trzecie z Brzeźna Szlacheckiego.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz drobne upominki. Nagrody wręczał Komendant Powiatowy Policji w Bytowie mł. insp. Andrzej Borzyszkowski, starosta bytowski Jacek Żmuda Trzebiatowski oraz z-ca burmistrza Bytowa Andrzej Kraweczyński.

Zostaw komentarz