Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Muzyczna modlitwa na rynku
default-logo

Muzyczna modlitwa na rynku

W czwartkowy wieczór, dzień Bożego Ciała, na bytowskim rynku zagrały Anioły Nadziei. Chcieliśmy wystąpić poza kościołem, tak jak tego dnia pan Jezus wychodzi do ludzi z murów świątyni. Nie był to typowy koncert, a raczej wspólna modlitwa. Inspiracją dla nas był festiwal Jednego Serca Jednego Ducha, który odbywa się co roku w Boże Ciało w Rzeszowie. Cieszy nas, że towarzyszyło nam tak wielu ludzi, którzy wspólnie z nami śpiewali, a nawet tańczyli. Śladem rzeszowskiego koncertu chcielibyśmy w ten sposób modlić się w każdy wieczór Bożego Ciała – powiedziała prowadząca zespół, Beata Fiszka Borzyszkowska.

 1. agni70

  Wspólne śpiewanie, wspólna radość jest pociechą dla serca i energią dla duszy.

 2. Ewela

  Zgadza się! :D

 3. Anna K.

  Anioły Nadziei kolejny już raz uszczęśliwiły nasze serca i dusze….
  Z serca płynące podziękowania dla Zespołu i ks. Michała za zorganizowanie tego muzycznego święta. Wierzę w to, że z roku na rok będzie nas coraz więcej, żeby wielbić Pana Jezusa i tym samym podziękować mu za to, że jest tak bardzo obecny w naszym życiu. Otwórzmy się bardziej na miłość Jezusa a takie koncerty otwierają nasze często zamknięte serca! Dziękuję i czekam na więcej……….:-))

 4. Patryk111

  Matko Bosko Częstochowsko jaka kościelna feta hahahaha :D

Zostaw komentarz