Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Kubuś odebrał nakrętki zebrane przez policjantów
default-logo

Kubuś odebrał nakrętki zebrane przez policjantów

Bytowscy policjanci przekazali rodzicom Kubusia ok. 130 kg nakrętek oraz 300 zużytych tonerów od drukarek. Pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na turnus rehabilitacyjny.

 1. Szymon

  ile kosztuje w skupie kg nakrętek – 1zł ? coś koło tego
  a więc zebrano 130 zł
  może więc lepiej żeby czas poświęcony na ich zbieranie policjanci przeznaczyli np. na rozdawaniu ulotek (a przy okazji popatrolowaliby osiedla) – zarobiliby znacznie więcej

  jedyny faktyczny plus akcji to frajda dla młodego związana z odwiedzenia pilicji

  do autorów portalu i innych piszących o kapslach mediach – może miejsce w którym piszecie o kapslach poświęcilibyście na blok reklam z których przychód przeznaczalibyście dla Kubusia.
  Wiele firm chętnie dorzuciłoby kilka złotych żeby ich logotyp pojawił się w ramce „Wspierają Kubusia”.

  Zróbmy coś sensownego :)

 2. Realista

  Co to za chore państwo, w którym nie ma kasy na leczenie dzieciaków. Paranoja żeby rodzice zbierali tony nakrętek dla sfinansowania jednego kilkutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego. W głowie mi się to nie mieści.

 3. Szymon

  Realisto – chore to jest państwo, w którym obywatelom wydaje się, że im się należy bo mają krzywdę.
  Wszędzie na świecie już sobie uświadomiono, że kasy nie ma tyle, żeby wyleczyć każdego – a więc kto może ten płaci, kto nie może ten czeka w kolejce do bezpłatnej lub płatnej tylko częściowo opieki państwowej.

  Wyobraź sobie, że masz w kieszeni 300 zł – zdecyduj komu pomożesz:
  – jednemu choremu na chorobę A
  – 5 chorym na chorobę B
  – 30 chorym na chorobę C
  – zaszczepisz 150 osób na chorobę D

  Ktoś te decyzje podejmuje za Ciebie bo czułbyś się z tym fatalnie że tyle chorych dzieciaków nie ma na leczenie – powinieneś raczej być im wdzięczny, a nie na nich złorzeczyć.

  Wprowadźmy dodatkowo płatne sale jednoosobowe, dodatkowo płatne dodatkowe pielęgniarki, a w dni w których skończył się limit na NFZetowskie tomografie – róbmy je za 200% ceny (nadwyżka do puli bezpłatnych tomografii) – niech nas nie gryzie, że ktoś ma lepiej bo zapłacił. On może to mieć w prywatnym szpitalu – ale może lepiej, żeby „państwowy” zarobił na nim na nas zwykłych zjadaczy chleba.

Zostaw komentarz