Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Inicjatywa JEREMIE w województwie pomorskim (zapowiedź)
default-logo

Inicjatywa JEREMIE w województwie pomorskim (zapowiedź)

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich wraz z Siecią Informacyjną Funduszy Europejskich „Pomorskie w Unii” zapraszają wszystkich zainteresowanych na cykl spotkań informacyjnych dotyczących pozadotacyjnych instrumentów finansowych.

Podczas spotkania, organizowanego przez Lokalny Punkt Informacyjny w Bytowie oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zainteresowane osoby dowiedzą się m.in. na temat pożyczek i poręczeń kredytowych w ramach Inicjatywy JEREMIE jako instrumentu wsparcia mikro i małych przedsiębiorców z terenu województwa pomorskiego. Przedsiębiorcy będą mieli możliwość wzięcia udziału w indywidualnych konsultacjach z pośrednikami finansowymi.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 17 czerwca 2013 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: fundusze@fundacjaparasol.org lub zgłosić się telefonicznie pod nr: 59 721 24 77.

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Spotkanie odbędzie się w piątek 21 czerwca 2013 r. w Urzędzie Gminy Bytów, ul. 1-go Maja 15, w godz. 10:00 – 13:00. Spotkanie jest bezpłatne.

Spotkanie współfinansowane jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013 oraz Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007 – 2013

Zostaw komentarz