Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » KZPiT „Bytów” w Bułgarii. Oficjalnie przyjęci do Zespołu
default-logo

KZPiT „Bytów” w Bułgarii. Oficjalnie przyjęci do Zespołu

Siódmego dnia pobytu w Bułgarii młodzi tancerze, którzy pierwszy raz uczestniczyli w wyjeździe zagranicznym, zostali oficjalnie przyjęci do KZPiT „Bytów”. Ich starsi koledzy przygotowali dla nich różne zadania, po których nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie przy pomocy diabelskich skrzypiec.

Fotorelację z Międzynarodowego Młodzieżowego Festiwalu Folkloru Primorsko 2013 oglądacie dzięki Bytowskiemu Centrum Kultury i firmie Wireland Sp. z o.o.

Szersza relacja z imprezy zostanie opublikowana po powrocie do Bytowa.

Tekst: Aleksandra Miniach i Marcelina Steranka

 

 1. Mm

  Mało fotek. Nie opłacało się Wierelandowi i BCK Was tam zabierać :P
  Mam nadzieję, że będzie więcej, no i filmiki!

 2. Admin

  Po pierwsze – robimy zdjęcia, a nie fotki. Po drugie – za kilka dni pojawią się galerie zawierające bardzo obszerną relację z Festiwalu i klip pokazujący jedną z części tej imprezy. Prosimy o cierpliwość :)

 3. maja

  nie ma sensu przejmować się głupimi komentarzami po prostu zazdrość przemawia a po zdjęciach widać ze kaszubi bawią się super a o to chodziło :)

 4. kaszuba

  Młodzieży jak najbardziej należą się takie wakacje. Mam nadzieję że dobrze się bawili i przy okazji w godny sposób reprezentowali Bytów i Polskę.

 5. abc123

  Brawa, w końcu zespół rusza… Widać jak świetnie się bawią, reprezentują Bytów a nawet Polske… oby więcej takich wyjazdów, NALEŻY IM SIĘ TO!!! czekam na zdjęcia;)

 6. Sammi

  Również z całego serca życzę aby Zespół wyjeżdżał i to co roku na wyjazdy zagraniczne. Należy im się to i mam nadzieję, że Pan Marian widzi teraz jaki skarb ma w murach Centrum Kultury.

  pozdrawiam

 7. Pati

  Brawo!!!

  Jestem dumna, że Bytów ma taki zespół. Nic tylko polecać i chodzić tańczyć :)

  Wspaniali ludzie! :)

Zostaw komentarz