Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Bytowski akcent na Jarmarku św. Dominika
default-logo

Bytowski akcent na Jarmarku św. Dominika

We wtorek 30 lipca w Gdańsku zaprezentował się Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bytów. Kaszubi tańczyli i śpiewali w Namiocie Pomorskich Smaków, miejscu, w którym podczas całego Jarmarku promowane są kulinarne i kulturowe tradycje Kaszub. Bytowiacy tego dnia wystąpili trzy razy, za każdym razem gromadząc bardzo liczną widownię.

 1. Angelika

  Byłam, widziałam i naprawdę można było się pośmiać. :)

 2. Ola

  Boję się otworzyć lodówkę..w obawie że wyskoczą z niej oni… Ludzie dajcie spokoj, to ich promowanie wychodzi wszystkim uszami.

 3. Marek

  To nie otwieraj lodówki. I nie wypowiadaj się za wszystkich, bo np. mi się podoba to co oni robią :)

 4. Sammi

  No to Olu pokazałaś swoje podejście do kultury…
  Ten zespół jest najlepszym co posiada Bytów a nawet cała Ziemia Bytowska i ja jetem dumny, że tyle się o nich pisze bo mnie i wielu innych to interesuje. Pragnę zauważyć, że jesteś pierwszą osobą, która napisała tak durny komentarz. Skoro boisz się, że wyskoczą Ci z lodówki to po co to czytasz?

  Ludzie to jednak mają zero poszanowania dla kultury, szczególnie młodzież a po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś jedną z tych, która stoi w bramie obok starej Biedronki i pije razem z chłopakami którzy nic w życiu nie osiągną…

 5. Szymon

  fot. 30 ładna babeczka ;)

 6. Pati

  A ja chcę o nich czytać!
  I dziękuję FotoBytów.pl, że o nich pisze.

Zostaw komentarz