default-logo

Nowa impreza biegowa w Borzytuchomiu

15 sierpnia w Borzytuchomiu odbył się I Bieg i Marsz Nordic Walking Diabelska Góra. W imprezie wzięło udział 89 biegaczy i 31 osób maszerujących z kijkami.
Wyniki i statystyki umieszczone są pod galerią zdjęć.

 

Wyniki i statystyki

Kategoria generalna kobiet – bieg:
1. Cichocka Angelika – ULKS TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM – 0:52:39
2. Rychter Antonina – MKL SZCZECINEK – 1:00:09
3. Rolbiecka Monika – MAJA TEAM – 1:03:10

Kategoria generalna mężczyzn – bieg:
1. Zblewski Tadeusz – ULKS TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM – 0:52:17
2. Kaszewski Zbigniew – ULKS TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM – 0:52:39
3. Sokołowski Grzegorz – UKS EKONOMIK – 0:52:49

Kategorie wiekowe kobiet – bieg:

K 16-29
1. Grzonka Kamila – FLORIAN CHOJNICE – 1:06:48
2. Karolak Anna – STOPA SŁUPSK – 1:07:12
3. Treder Patrycja – ULKS TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM – 1:08:49

K 30-39
1. Tuwalska Małgorzata – GWSH GDAŃSK – 1:04:03
2. Król Ewa – niezrzeszona – 1:08:15
3. Walendziak Alicja – GRUPA MALBORK – 1:19:14

K 40-49
1. Jarzembińska Beata – KB GOCH BYTÓW – 1:38:30

K 50-59
1. Zaborowska Urszula – KB GOCH BYTÓW – 1:22:52
2. Tur Irena – KB GOCH BYTÓW – 1:26:22
3. Pydyn Regina – SBZZ ZŁOTÓW – 1:28:54

Kategorie wiekowe mężczyzn – bieg:

M 16-29
1. Rolbiecki Michał – ULKS TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM – 0:54:24
2. Wirkus Łukasz – ULKS TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM – 0:56:26
3. Gumienny Paweł – ULKS TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM – 0:58:08

M 30-39
1. Went Jakub – niezrzeszony – 0:56:13
2. Wantoch Rekowski Zbigniew – JRG PSP MIASTKO – 1:01:42
3. Kosicki Tomasz – TEAM SPIRIT – 1:04:26

M 40-49
1. Lewicki Artur – LEGE ARTIS – 1:07:44
2. Ścigała Jarosław – ULKS TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM – 1:08:39
3. Rożyk Krzysztof – OKNOBUR GDYNIA – 1:08:43

M 50-59
1. Karpiński Wiesław – niezrzeszony – 0:59:05
2. Kozłowski Jerzy – GTS CZARNA DĄBRÓWKA – 1:00:23
3. Depka Prądzyński Olgierd – BIEGAMY RAZEM – 1:01:11

M 60-69
1. Gapski Zbigniew – niezrzeszony – 1:03:42
2. Rudnik Jerzy – FLORIAN CHOJNICE – 1:08:31
3. Muszyński Jacek – KB GOCH BYTÓW – 1:22:52

M 70 <
1. Bandurski Jacek – BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK – 1:41:36

Najlepsza Zawodniczka z Gminy Borzytuchom – bieg
PATRYCJA TREDER

Najlepszy Zawodnik z Gminy Borzytuchom – bieg
PAWEŁ GUMIENNY

Najstarszy Zawodnik – bieg
BANDURSKI JACEK

Najstarsza Zawodniczka – bieg
MYTYCH ELŻBIETA – niezrzeszona

 

Kategoria generalna – kobiety – nordic walking
1. Rożyk Magdalena – CHODZEZKIJAMI.PL – 1:02:46
2. Dolna Ewelina – KS GKS KOŁCZYGŁOWY – 1:04:56
3. Nizioł Katarzyna – niezrzeszona – 1:05:55

Kategoria generalna – mężczyźni – nordic walking
1. Czlapski Krzysztof – niezrzeszony – 1:00:07
2. Walendziak Ryszard – 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO – 1:00:59
3. Nehring Zbigniew – niezrzeszony – 1:01:33

Najlepsza Zawodniczka z Gminy Borzytuchom – nordic walking
WIENCONEK DANUTA – niezrzeszona – 1:19:15

Najlepszy Zawodnik z Gminy Borzytuchom – nordic walking
EUGENIUSZ ZABOROWSKI – niezrzeszony – 1:02:47

Najstarsza Zawodniczka – nordic walking
Rożyk Teresa – CHODZEZKIJAMI.PL – 1:14:51

Najstarszy Zawodnik – nordic walking
BIAŁK ROMAN – niezrzeszony – 1:07:52

Zostaw komentarz


Warning: Missing argument 1 for Akismet::add_comment_nonce(), called in /fotobytow/wp-includes/plugin.php on line 525 and defined in /fotobytow/wp-content/plugins/akismet/class.akismet.php on line 676


Warning: Missing argument 1 for Akismet::inject_ak_js(), called in /fotobytow/wp-includes/plugin.php on line 525 and defined in /fotobytow/wp-content/plugins/akismet/class.akismet.php on line 968