Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Ostatni wakacyjny turniej tenisa
default-logo

Ostatni wakacyjny turniej tenisa

W ostatni weekend wakacji na Orliku przy Gimnazjum nr 1 w Bytowie odbył się czwarty turniej tenisa organizowany przez Szkołę Tenisa Tomasza Piekarskiego. W sobotę 31.08 zagrali uczniowie podstawówek (galeria). W tej kategorii rywalizowało 13 osób.
Następnego dnia na korcie grali gimnazjaliści. Organizator dopuścił również młodszych zawodników którzy mieli ochotę zmierzyć się ze starszymi kolegami. Turniej był parokrotnie przerywany z powodu opadów deszczu, le ostatecznie po 5 godzinach zmagań udało się wyłonić zwycięzcę. Zawodników wszystkich kategorii podzielono na dwie grupy, w których zagrano systemem „każdy z każdym”.  Z każdej grupy do półfinałów wychodziło 2 zawodników. Mecze były bardzo wyrównane i zacięte, co pokazuje, że poziom gry młodych ludzi cały czas rośnie. Wszyscy zawodnicy dostali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz puchary.

Wraz z początkiem października treningi przeniosą się na halę. Tomasz Piekarski zapowiada, że planuje zorganizować turnieje halowe. We wrześniu trwa nabór dzieci, młodzieży i dorosłych do szkółki tenisowej. Więcej informacji na stronie www.tenisbytow.pl lub pod nr telefonu 510 77 70 17.

Wyniki turnieju

Gry finałowe
Michał Rytwiński – Wiktor Chylewski 2:0
Kuba Zborowski- Radek łopato 2:0
Kuba Zborowski- Tomasz Kotłowski 2:1

Klasy I-III
1. Michał Rytwiński (SP 2)
2. Wiktor Chylewski (SP 2)
3. Maja Rudnik (SP Tuchomie)
4. Igor Parlak (SP 2)
5. Alek Parlak (SP 2)
6. Igor Tomaszewski (SP 2)
7. Zosia Jaworska (SP 2)

Klasy IV-VI
1. Kuba Zborowski
2. Radosław Łopato
3. Krystian Falkowski
4. Jurek Szyca
5-6. Patryk Marciniak i Maksymilian Pradela

Gimnazjum
1. Kuba Zborowski
2. Tomasz Kotłowski
3. Bartosz Żmuda
4. Radek Łopato
5-6 Krystian Falkowski i Partyk Marciniak
7-8 Mikołaj Ruciński i Maksymilian Pradela

 

Zostaw komentarz