Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Spektakl „Samotność”
default-logo

Spektakl „Samotność”

W piątek 4.10 w Bytowskim Centrum Kultury odbył się spektakl pt.. „Samotność”. Aktorki grające w przedstawieniu należą do Klubu Młodzieżowego prowadzonego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Gimnazjum nr 2 w Bytowie w ramach zadania publicznego zleconego i dofinansowanego przez Gminę Bytów.

 1. ...

  Dla mnie spektakl był słaby, dużo mówienia mało gry. Gdybym zobaczyła to na BytOFFsky przy tych wszystkich wspaniałych spektaklach to raczej bym wyszła. Nagłośnienie niemal rozwaliło mi bębenki. Pani śpiewająca wypadła najlepiej nie tylko w śpiewie ale i w grze teatralnej.

  Trzymam jednak kciuki za dziewczyny…

 2. teatrzyk

  Nie porównuj tych dziewczyn do aktorów grających na BytOFFsky. Tam grali zawodowcy z wieloletnim stażem, a tutaj pasjonatki, które same wszystko wymyśliły i przygotowały. Fajnie połączyły grę i krótki filmik z ich wypowiedziami. Brawo i szacunek dla Was!

 3. :D

  Ja się na teatrze nie znam, ale dużo większe wrażenie na mnie wywarło to przedstawienie niż BytOFFsky :) Gratulacje dziewczyny i życzę powodzenia :)

Zostaw komentarz