Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Poznaj nowe fotobytow.pl
default-logo

Poznaj nowe fotobytow.pl

Niemal równo rok temu portal przeszedł pierwszą od początku istnienia modernizację. Wówczas zmiany były niewielkie i dotyczyły głównie wyglądu strony. Teraz przyszedł czas na znacznie większe modyfikacje.

Wygląd
responsywnoscOdświeżyliśmy wygląd portalu i przygotowaliśmy go do wyświetlania na tabletach i smartfonach. Układ strony dopasowuje się automatycznie do każdego ekranu. Zalecamy korzystanie z przeglądarek Firefox i Chrome, zarówno na komputerach, jak i  urządzeniach mobilnych.


Galeria

nowa-galeria

Najważniejsze zmiany dotyczą sposobu prezentacji zdjęć. Wprowadzenie nowej galerii umożliwiło dodanie kilku funkcji. Przede wszystkim jest ona dostosowana do urządzeń mobilnych z dotykowym ekranem. Zdjęcia można przeglądać przesuwając palec lub rysik po ekranie. Dodaliśmy możliwość bezpośredniego udostępniania pojedynczych zdjęć na najpopularniejszych portalach społecznościowych. Fotografie można komentować.
Poniżej znajduje się przykładowa galeria. Pierwsze zdjęcie zawiera informacje pomocne przy obsłudze nowego systemu.

Nowe działy

teczki
Kolejna nowość to utworzenie dwóch działów – „Pomóż” i „Pasjonaci”. W pierwszym z nich znajdziecie bytowiaków potrzebujących pomocy, w drugim naszych pasjonatów. Jeśli chcesz umieścić informacje w tych miejscach, skontaktuj się z nami.


Archiwum

starsze-artykuly

Zmieniliśmy sposób wyświetlania artykułów w poszczególnych kategoriach. Stworzyliśmy także bardziej wygodny system w dziale Archiwum.


Inne zmiany

inne-zmiany

Umieściliśmy w nagłówku strony wyszukiwarkę oraz nowy przycisk – „Losowy artykuł”.

Problemy z wyświetlaniem strony?
Wszelkie opinie, propozycje kolejnych zmian, a także informacje o błędach możecie przesyłać za pośrednictwem formularza znajdującego się w dziale „Zgłoś problem„.

 

  1. agni70

    Dobrze przemyślane strony, łatwa i szeroka dostępność i odnajdowanie tematu. Gratuluję pomysłowości.

Zostaw komentarz