Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Pierwsze urodziny Świata Płytek
default-logo

Pierwsze urodziny Świata Płytek

12 listopada minął rok, od kiedy spełniamy Państwa marzenia o ładnych, przytulnych i nowoczesnych wnętrzach. Ten szczególny dzień uczciliśmy lampką szampana i pięknym tortem udekorowanym kafelkami.
kryspin-01

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, postanowiliśmy otworzyć sklep, w którym znajdą Państwo inspiracje i profesjonalną obsługę podczas urządzania swoich mieszkań, domów, biur, sklepów i innych pomieszczeń.
Każdy z nas marzy o ładnych wnętrzach. My staramy się każdego Klienta traktować indywidualnie. Wnętrza, w jakich przebywacie Państwo przez wiele godzin, muszą być urządzone w taki sposób, żeby spełniały swoją rolę, a przy tym były przytulne i stylowo urządzone.
W Świecie Płytek oferujemy szeroką gamę płytek ceramicznych, gresów, klinkierów polskich i europejskich producentów oraz kompleksowe wyposażenie łazienek.
Naszą specjalnością są aranżacje pomieszczeń, w których montuje się płytki ceramiczne. Są to najczęściej łazienki, kuchnie, aneksy kuchenne, salony i korytarze. Staramy się dostosować każde pomieszczenie do upodobań i charakteru Klientów, a przy tym podpowiadamy, jak urządzić pozostałe wnętrza.

kryspin-23
Ważne jest, by każde mieszkanie miało swój indywidualny charakter, a mieszkańcy dobrze się w nim czuli. Dlatego nasza praca to nie tylko zwykła sprzedaż. Projektując wnętrze, zaczynamy od poznania upodobań i oczekiwań Klienta. Kolejnym etapem jest pomiar pomieszczenia, następnie dobór kolorów i wyposażenia, a na koniec wspólne z inwestorem zatwierdzenie projektu i przejście do jego realizacji. Działania te wymagają sporo pracy i wysiłku, ale zależy nam, by nasi Klienci wychodzili ze sklepu zadowoleni.
Płytki ceramiczne to inwestycja na wiele lat, dlatego niezmiernie ważne jest właściwe ich dobranie. Obok odpowiednich parametrów technicznych równie ważny jest ich wygląd. Dużą wagę przykładamy do tego, by sprzedawać produkty znanych i sprawdzonych producentów, tak by inwestycja sprawiała Klientom przez wiele lat radość, a wnętrza były funkcjonalne i przytulne.

kryspin-18

Zapraszam do odwiedzenia sklepu oraz zapoznania się z ofertą na stronie
www.kryspin.sklep.pl

Kryspin Garski ze współpracownikami ze Świata Płytek

Artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz