default-logo

Przełaje nad Jeleniem

Nad jeziorem Jeleń odbyły się wyścigi w kolarstwie przełajowym. Wyniki dwudniowych zawodów znajdują się pod galerią zdjęć.

Ogólnopolski Wyśœcig w Kolarstwie Przełajowym
23.11.2013 r.

JUNIORKI MŁODSZE
1. Patrycja Lorkowska – Cartusia Kartuzy
2. Marta Jaskulska – Warmia Biskupiec
3. Anna Sagan – POM Strzelce Krajeńskie
9. Martyna Krefta (4 miejsce wśród młodziczek) – Baszta Bytów.

KOBIETY OPEN (juniorki i seniorki)
1. Martyna Klekot – BDC Kolejarz Jura Częstochowa
2. Magdalena Hałajczak – Corratec Team Poznań

Baszta Bytów:
3. Aleksandra Zabrocka
4. Zofia Rzeszutek (1 miejsce wśród juniorek)
8. Elżbieta Reca
10. Maria Denczyk-Kołodziej

ŻACY
1. Nikita Zajcew – Rosja

Baszta Bytów:
2. Aleksander Suszko
3. Bartosz Kuflewski
4. Dawid Dekoszczak

MŁODZICY
1. Maciej Borkowski – Olimpijczyk Szczekociny
2. Wiktor Richter – Koźminianka Koźminek
3. Mateusz Jakubasz – Koźminianka Koźminek

Baszta Bytów:
6. Kacper Kerner
12. Bartosz Suszko
18. Igor Szemela
20. Kamil Zieliński
24. Mateusz Reczan
27. Robert Wejman

JUNIORZY MŁODSI
1. Tomasz Rzeszutek – Baszta Bytów
2. Dawid Łączkiewicz – Koźminianka Koźminek

Baszta Bytów:
3. Krystian Kulas
9. Jan Suszko
11. Filip Romaniak

JUNIORZY
1. Remigiusz Gil – POM
2. Szymon Sajnok – Cartusia

Baszta Bytów:
3. Kamil Małecki
8. Błażej Wiloch
12. Michał Racławski

ELITA OPEN (orlicy i seniorzy)
1. Andrzej Kaiser – Corratec Team
2. Patryk Kostecki – Olimpijczyk
3. Bartosz Pilis – Błękitni Mexller Koziegłowy
4. Piotr Rzeszutek (3 miejsce wśród orlików)  – Baszta Bytów
9. Sebastian Młyński (6 lokata w gronie orlików) – Baszta Bytów

MASTERS
30-39 lat
1. Eduard Tomaszewski – Rosja
2. Sebastian Hoppa – VGL Gdańsk,
3. Marcin Malinowicz – 2x3RT

Baszta Masters Bytów:
4. Daniel Diks
5. Grzegorz Bodnar
6. Marcin Karpiński – wszyscy

40-49 lat
1. Marek Bonecki – Diversey Team
2. Arkadiusz Ceniuch – Piast Szczecin
3. Jacek Rogowski – KSK Kościerzyna
4. Adam Horbowy – Baszta Bytów

50 lat i starsi
1. Grzegorz Repiński – KSK
2. Edward Natkaniec – Baszta Masters
3. Zbigniew Walczak – Oleśnica

 

Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym, II Memoriał Marka Cichosza
24.11.2013 r.

JUNIORKI MŁODSZE

1. P. Lorkowska
2. Patrycja Świerczyńska – Start Tomaszów
3. M. Jaskulska
12. K. Krefta (4 miejsce wśród młodziczek).

KOBIETY OPEN
1. M. Hałajczak
2. A. Zabrocka
3. M. Klekot
5. Z. Rzeszutek (1 miejsce wśród juniorek).

ŻACY
1. A. Suszko
3. B. Kuflewski
4. D. Dekoszczak.

MŁODZICY
1. M. Borkowski
2. Kornel Klementowski – Trasa Zielona Góra
3. M. Jakubasz
8. K. Kerner
11. B. Suszko
18. K. Zieliński
19. I. Szemela
20. M. Reczan
21. R. Wejman

JUNIORZY MŁODSI
1. T. Rzeszutek
2. D. Łączkiewicz
3. Mikołaj Konieczny – KKS Gostyń
8. J. Suszko
9. F. Romaniak
13. K. Kulas

MĘŻCZYŹNI OPEN (juniorzy, orlicy, seniorzy)
1. A. Kaiser
2. P. Kostecki
3. B. Pilis
4. K. Małecki (1 miejsce w gronie juniorów)
8. S. Młyński (5 lokata wśród orlików)
11. P. Rzeszutek
22. B. Wiloch

MASTERS
30-39 lat
1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzatregament Bieniasz Team Tarnów
2. M. Malinowicz
3. S. Hoppa
4. D. Diks
5. M. Karpiński
6. G. Bodnar

40-49 lat
1. M. Bonecki
2. J. Rogowski
3. A. Ceniuch
5. A. Horbowy
6. Tadeusz Mański – Baszta Masters
7. Piotr Młyński – Baszta Masters

50 lat i starsi
1. G. Repiński
2. Krzysztof Perekitko
3. E. Natkaniec

  1. Rosa

    HOLA A TODOS ESPCETACULAR LA CARRERA DE PRIMER NIVEL LA ORGANISACION TAMBIEL FALTARON ALGUNAS COSAS PERO SE PUEDEN SOLUCIONAR PARA LA PROXIMA ,,,,, AAAA UNA COSA EL AÑO QUE BIENE SI BAN A CORRER PONGANLE SEGURO A LA MOTO CUATRI ETC CONTRA ROBOOOOOO SE ROBARON TODO AVISEN ESTO NO DICEN NADA

Zostaw komentarz


Warning: Missing argument 1 for Akismet::add_comment_nonce(), called in /fotobytow/wp-includes/plugin.php on line 525 and defined in /fotobytow/wp-content/plugins/akismet/class.akismet.php on line 676


Warning: Missing argument 1 for Akismet::inject_ak_js(), called in /fotobytow/wp-includes/plugin.php on line 525 and defined in /fotobytow/wp-content/plugins/akismet/class.akismet.php on line 968