Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Nowa agroturystyka w Parchowskim Młynie
default-logo

Nowa agroturystyka w Parchowskim Młynie

Błąd WP Google Maps

Aby mieć pewność, że Twoja mapa jest wyświetlona prawidłowo, proszę wprowadzić Twój klucz Google Maps JavaScript API w zakładce Maps->Settings->Ustawienia zaawansowane.

Na mapie Kaszub mamy kolejny uroczy zakątek dla wczasowiczów. To Agroturystyka Jaśkowy Młyn w Parchowskim Młynie. Położona w malowniczej okolicy zachęca do odwiedzin tych, którzy cenią sobie spokój, a także komfortowe warunki wypoczynku.

2014-02-jaskowy-mlyn-03

Posiadamy dwa drewniane domy, które przyjmować gości mogą przez cały rok.Przytulne pomieszczenia i w pełni wyposażona kuchnia pozwolą poczuć się jak we własnym domu, a salon z kominkiem zapewni nastrojowe wieczory.

2014-02-jaskowy-mlyn-24

W pobliżu domów jest plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grilla i ognisko. Każdy z gości może wybrać się naszymi rowerami na przejażdżkę ścieżką rowerową,  na spływ kajakowy (posiadamy własne kajaki) czy połowić ryby w pobliskim jeziorze. Nasi goście do Jeziora Mausz mają jedynie 100 metrów. Czysta woda  zachęca do kąpieli, uprawiania żeglarstwa i innych sportów wodnych. Przy jeziorze znajduje się plaża, pomost, a także miejsce na ognisko. Nieduża odległość od morza sprzyja wypadom do Trójmiasta i innych nadmorskich miejscowości. Zapewniamy jednak, że w najbliższej okolicy także nie brakuje atrakcji.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu  na Facebooku.

Zachęcamy do spędzenia Walentynek w Jaśkowym Młynie.
Dwie osoby ugościmy od piątku do niedzieli za jedyne 400 zł!
Szczegóły na Facebooku.


Kontakt:
Agroturystyka Jaśkowy Młyn
Parchowski Młyn 52
77-124 Parchowo
tel. 501 005 287

Lokalizacja

 

Fot. Adam Jutrzenka, dekoracje Kwiaciarnia INNA

Artykuł sponsorowany

  1. Gertrude

    Martina. Bieber and Lovato are my idols,she’s my strenght and he’s my happiness. They’re everything to me. Gaga is the queen,she’s a role model,always. scao,e:Oddiivqurnto è sbfiuwehgwirugr. Lovato sei qualcosa di stupendo,davvero. *-* Sono così felice per lei,anche se le cose stanno andando piano. Spero comunque che si possa finalmente trovare bene con qualcuno di speciale al suo fianco e,secondo me,Niall è la persona giusta! c:

Zostaw komentarz