Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Clubbing Castle Festival powraca. Dj Zabor zapowiada imprezę z jeszcze większym rozmachem
default-logo

Clubbing Castle Festival powraca. Dj Zabor zapowiada imprezę z jeszcze większym rozmachem

W tym roku Dni Bytowa wracają do formuły trzydniowej. W niedzielę 13.07 o godzinie 15.00 rozpocznie się kolejna edycja jednej z największych imprez klubowych na Pomorzu.

Cieszę się bardzo, że Clubbing Castle Festival powraca, ponieważ brakuje w naszym regionie takich imprez. Chciałbym żeby młodzi ludzie mieli dobre wspomnienia z wakacji. Przygotowany przez nas line up z pewnością przypadnie im do gustu. Postaramy się zaspokoić wszystkie gusta fanów muzyki elektronicznej. Zapraszamy na stronę Festiwalu na Facebooku, gdzie co środę o godzinie 18.00 będziemy publikować kolejne nazwiska gwiazd  i informacje dotyczące niedzielnego wydarzenia. Już dzisiaj możemy zdradzić, że jedną z głównych gwiazd będzie legenda muzyki elektronicznej WESTBAM – mówi Dj Zabor, jeden z organizatorów imprezy.

Tegoroczne Dni Bytowa znowu będą trwały trzy dni. Cieszę się, że wracamy do tej tradycji. Mam nadzieję, że festiwal muzyki elektronicznej przyciągnie wielu widzów. Sygnały jakie otrzymywaliśmy od kilku miesięcy świadczą o tym, że jest duże zainteresowanie tego typu imprezą – dodaje Marian Gospodarek, dyrektor Bytowskiego Centrum Kultury.

  1. Beemka

    :):)

  2. Anonim

    oto chodzi bo muzo to jest życie

Zostaw komentarz