Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Zajęcia muzyczne dla dzieci od 3-go roku życia, młodzieży i dorosłych nareszcie w Bytowie!
default-logo

Zajęcia muzyczne dla dzieci od 3-go roku życia, młodzieży i dorosłych nareszcie w Bytowie!

To nieprawda, że na muzykę może być za szybko bądź za późno. Jeżeli się ją kocha każdy czas jest dobry!”  Tymi słowami w kolorowych wnętrzach „Muzycznego Atelier” przywitała nas właścicielka i pomysłodawczyni przedsięwzięcia – Jarosława Bułka- Demkowycz. Te słowa zdaje się potwierdzać bogate wyposażenie firmy, w którego skład wchodzą m.in. gitary przeznaczone dla sześciolatków, keyboardy, instrumentarium perkusyjne dla najmłodszych, jak również pełnowymiarowe instrumenty dla dorosłych.

Pani Jarosława po ukończeniu studiów pedagogicznych oraz muzycznych, jak również po zdobyciu 3-letniej praktyki pracując na stanowisku instruktora muzycznego w jednej ze słupskich szkół muzycznych, postanowiła zaproponować podobne zajęcia w swoim rodzinnym mieście, Bytowie.

Do współpracy zaprosiłam jeszcze dwie osoby, będące wykwalifikowanymi i praktykującymi muzykami, które prowadzić będą zajęcia perkusyjne oraz lekcje instrumentów klawiszowych”– dodaje właścicielka.

W repertuarze „Muzycznego Atelier” znajdują się m.in. lekcje gry na perkusji, gitarze klasycznej i elektrycznej, fortepianie, keyboardzie, akordeonie oraz zajęcia wokalne. Absolutną nowością na bytowskim rynku są programy zatytułowane „Elemeledudki” oraz „Muzyka dla Malucha”, podczas których dzieci od 3-go roku życia poznawać będą tajniki muzyki, gry na instrumentach oraz śpiewu.

Każda osoba, bez względu na wiek i gusta muzyczne może skorzystać z darmowej lekcji próbnej, podczas której przekona się „co jej w duszy gra”.
Chcemy, aby nasi uczniowie mięli częstą możliwość do prezentowania swoich postępów. Stąd już 3 czerwca odbędzie się nasz pierwszy mini recital, na który serdecznie zapraszamy”– dodaje autorka.

Więcej informacji o „Muzycznym Atelier” można odnaleźć na stronie internetowej
www.muzyczne-atelier.pl

Artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz