Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Firma AMG Technik szuka ludzi z pasją
default-logo

Firma AMG Technik szuka ludzi z pasją

„Szukamy ludzi z pasją! Oferta pracy w AMG Technik”.  Taki tytuł nosiła prezentacja firmy AMG Technik z Bytowa, która została przedstawiona uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie.

AMG Technik to firma zajmująca się automatyzacją i robotyzacją procesów produkcyjnych oraz budową nietypowych maszyn. Spotkanie miało na celu przedstawienie firmy, technologii jakie stosuje i pokazanie jakie aplikacje udało się wykonać i wdrożyć u klientów.
Prezentujący poruszyli także temat braku fachowców na rynku pracy. Problem ten dotyka również firmę AMG Technik, jednak daje ona szansę na wykształcenie młodych pracowników pod okiem doświadczonej kadry. Oferta pracy w AMG Technik skierowana jest do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych i nie tylko.

Prezentację umieszczono na profilu firmy na Facebooku.  Znaleźć tam można informacje dotyczące bieżącej działalności, również tą drogą przesłać swoje CV. Zespół AMG Technik zaprasza do polubienia strony.

  1. mac

    na rynku nie brak dobrych fachowcow – na rynku brak dobrych pracodawcow. wizje o ajfonach i tabletach kasy nie daja. no nie panie marku?

Zostaw komentarz