Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Mistrzostwa Bytowa w Piłce Siatkowej Plażowej
default-logo

Mistrzostwa Bytowa w Piłce Siatkowej Plażowej

W niedziele 13.07 nad Jeziorem Jeleń odbył się turniej o Mistrzostwo Bytowa w Piłce Siatkowej Plażowej. Były to pierwsze zawody tegorocznego cyklu bytowskiego Grand Prix. W turnieju męskim wzięły udział 23 pary. Nieco gorzej było z turniejem pań bo zagrały tylko 3 żeńskie pary, ale za to na bardzo dobrym poziomie.
Liczymy, że za tydzień będzie więcej chętnych dziewczyn, które serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Turniej żeński rozgrywany był systemem każdy z każdym i tak dzięki dwóm wygranym meczom na pierwszym miejscu zakończyły rywalizacje Agata i Monika Adamczyk. Z jedną wygraną i jedną porażką na drugim miejscu uplasowały się Gosia Megier i Paula Bigus, a na najniższym stopniu podium stanęły Patrycja Treder i Daria Dąbrowska.
Turniej panów rozgrywany był systemem brazylijskim. Rozegrane zostały 44 mecze. Przy bardzo wysokim i wyrównanym poziomie do półfinałów weszli z lewej strony (bez żadnej porażki) Łukasz Oleszczuk i Szymon Bajek (para z Lęborka), a z dołu również bez porażki Łukasz Hering i Piotr Domaszk. Natomiast z prawej strony (z jedną porażką) dołączyli do nich Seweryn Mazur i Bartek Tecław ( z Kościerzyny) oraz Tomek Maciejewski i Robert Stoltman. I tak w jednym półfinale zmierzyli się goście z Lęborka i Kościerzyny, a w drugim pary bytowskie. W meczu o trzecie miejsce zagrali (drugi raz w tym turnieju) przeciwko sobie Łukasz Oleszczuk i Szymon Bajek oraz Robert Stoltman I Tomek Maciejewski. Ponownie goście okazali się lepsi i dzięki temu uplasowali się na najniższym stopniu podium. W meczu finałowym zmierzyli się Łukasz Hering i Piotr Domaszk oraz Seweryn Mazur i Bartek Tecław. Zwyciężyli bytowiacy.

Klasyfikacja kobiet:
1. Monika i Agata Adamczyk 15pkt.
2. Gosia Megier i Paula Bigus 12pkt.
3. Patrycja Treder i Daria Dąbrowska 10pkt.

Klasyfikacja mężczyzn:
1. Piotr Domaszk i Łukasz Hering 15pkt.
2. Seweryn Mazur i Bartek Tecław 12pkt.
3. Łukasz Oleszczuk i Szymon Bajek 10pkt.
4. Robert Stoltman i Tomek Maciejewski 9pkt.
5. Jordan Wiktorowicz i Ryszard Roda 8pkt.
6. Krzysztof Leper i Marek Stoltman 7pkt.
7. Michał i Jakub Dziedzińscy 6pkt.
8. Dariusz Pepliński i Dawid Kuszlewicz 5pkt.

Zostaw komentarz