Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Młodzi siatkarze z sezonem pełnym sukcesów
default-logo

Młodzi siatkarze z sezonem pełnym sukcesów

Krzysztof Leper i Marek Stoltman, tworzący w tym sezonie (lipiec-sierpień) duet OSK Refleks Bytów, osiągnęli kilka znaczących sukcesów w siatkówce plażowej. Rozegrali w tym okresie  18 turniejów na terenie województwa pomorskiego, a dystans jaki pokonali dojeżdżając na turnieje i treningi przekracza 1000 km. Bytowiacy na boiskach podczas turniejów spędzili prawie 150 godzin! Nie byłoby to możliwe gdyby nie pomoc  finansowa lokalnych firm. Wśród nich znalazły się – Kwiaciarnia INNA, Polmor, OSK Refleks, RESCHLER, Hurtownia ALF. Dziękujemy bardzo za wsparcie! Zapewniamy, że godnie reprezentowaliśmy loga naszych sponsorów i partnerów – mówią zawodnicy.

Sukcesy:
I miejsce w Otartym Turnieju Piłki Plażowej Dni Miastka 2014
II miejsce w Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Kołczygłowy
III miejsce w II Mistrzostwach Powiatu Bytowskiego w Siatkówce Plażowej
I miejsce w Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Studzienice
I miejsce w GRAND PRIX Kołczygłów w Siatkówce Plażowej ( klasyfikacja po 5 turniejach)
III miejsce w GRAND PIRX Bytowa w Siatkówce Plażowej (klasyfikacja po 5 turniejach)
I miejsce w GRAND PRIX Człuchowa w Siatkówce Plażowej (klasyfikacja po 3 turniejach)

Pomimo tego, że jeden z zawodników (Marek Stoltman) w trakcie trwania sezonu musiał zmierzyć się z poważną kontuzją obu stawów skokowych, są to jak na razie najliczniejsze i największe sukcesy odniesione w historii siatkówki plażowej w Bytowie.

Zostaw komentarz